Úvod > Nejčastější dotazy

dotazy

Nejčastější dotazy

Ingredience:

Zaujala mne nabídka syřidel, jaké jsou termíny dodání? V.L., Plzeň

Od obdržení Vaší objednávky je termín dodání max. 3 dny, ale je možné vyzvednout si zboží i osobně u nás (Bořetická 2668/1, Praha 9 – Horní Počernice) – v tomto případě je požadavek na osobní odběr nutné uvést i do objednávky, abychom pro Vás zboží připravili v expedici.

Ráda bych si objednala syřidlo Fromase. Můžete mi prosím napsat, jaký je rozdíl mezi Fromase 220tl a Fromase 750tl? Ráda bych se pustila do výroby domácího sýra a toto syřidlo mi bylo doporučeno. Děkuji. M.H., Brno

Syřidlo Fromase 220Tl nebo 750TL má totožné složení, jen jejich sýřicí síla je odlišná. Fromase 220TL odpovídá staršímu označení síly syřidla 1:16000; Fromase 750 TL pak 1:55000. Pro maloodběratele doporučuji 220TL – při nižší síle dávkujete relativně vyšší dávky syřidla, takže se lépe odměřuje.

Rádi bychom objednali sýrařský vosk – je nějak omezeno minimální množství? O.P., Hradec Králové

Sýrařské vosky dodáváme ve 4 barevných odstínech (červený, žlutý, hnědy a černý). Minimální množství je cca 1,5kg (plát o velikosti A3).

Kultury pro výrobu jogurtů jsou dodávany v tekutém stavu? Z.Z., Most

Naše dodávané kultury pro výrobu jogurtů jsou v sušeném stavu a nejmenší možství pro objednávku je 1balení = 1 sáček (2jednotky).

Servis:

Potřebovala bych zajistit opravu přístroje, stačí poslat objednávku mailem? J.V., Kladno

Ano, objednávku zašlete na servis@oks.cz – po přijetí Vás budeme kontaktovat.

Ceny náhradních dílů jsou uváděny včetně DPH? M.H, Karlovy Vary

Ne, ceny náhradních dílů jsou vždy uvedeny bez DPH.

Jak mohu k Vám dodat menší přístroj na opravu? Musím osobně? A.L., Louny

Menší přístroje lze poslat poštou nebo jiným dopravcem.

Diagnostika:

Zajímáme se o Vaši nabídku rychlých testů, prosím jak dlouho se vyhodnocuje výsledek? E.S, Karlovy Vary

Většina našich nabízených testů vyhodnocuje výsledek za méně než 10 minut, některé testy do 20 minut, v závislosti na vašem požadavku. Nejčastěji prodáváme rychlé 8minutové testy Charm Rosa určené ke stanovení betalaktamových/tetracyklinových antibiotik v syrovém mléce. Nabízíme tyto testy i na další skupiny antibiotik (Enrofloxaciliny, Streptomycin, Chloramphenicol,…). Dále pak širokospektrý referenční 3 hodinový test Delvotest SP-NT opět na antibiotika v mléce a mléčných produktech.

Velmi mne zaujal test, který uvádíte na webových stránkách, kam se mám obrátit s objednávkou? V.L., Praha

Objednávky zasílejte přímo na mail info@oks.cz nebo kontaktujte našeho odborného pracovníka, který je na danou problematiku zaměřen. Více najdete v sekci http://www.biopro.cz/Diagnostika/| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox