Úvod > Přístroje > Zemědělství > Odběr a úprava vzorků

VzorkovOdběr a úprava vzorků

Vzorkování je prvním krokem k získání výsledku jakékoliv analýzy. Vzorkováním zpravidla nezískáme vzorek připravený k analýze, ale musíme získaný vzorek dále upravovat. Úprava spočívá např. v homogenizaci vzorku, jeho dalším dělení na podvzorky, získání laboratorního vzorku, který se analyzuje bez úpravy, nebo se šrotuje na vhodném šrotovníku.

vzorkovacNabízíme vzorkovací tyče (štechry) pro ruční odběr vzorků z dopravních prostředků. Dále nabízíme mechanické vozové vzorkovače vlastní konstrukce, které zajišťují snadné a objektivní vzorkování z dopravních prostředků, dopravu vzorku do laboratoře a vracení přebytku z laboratoře zpět na vůz. Jsme schopni Vám navrhnout a realizovat kompletní automatizaci odběru vzorku včetně provedení základních analýz odebraného vzorku. Dále nabízíme vzorkovače do vertikálního potrubí, které dovolují objektivní vzorkování v průběhu dopravy materiálu potrubím (kontrola zásob).

vzorkovac OKSV oblasti dělení vzorků Vám nabízíme přesné ruční příhradové děliče, ale také mechanické děliče na dva nebo více podvzorků. Mechanické děliče vlastní výroby mohou být vybaveny systémem pro automatické nastavení dělícího poměru v závislosti na množství děleného vzorku.

Pro další manipulaci se vzorkem Vám můžeme nabídnou homogenizátory a laboratorní šrotovník. Podle požadavku na množství, granulaci, a další parametry získaného šrotu máme výběr nožových, úderových a třecích šrotovníků.

Pro účely speciálních analýz (GMO, mykotoxiny apod.) nabízíme také zařízení pro homogenizaci a jemné šrotování vzorků.

VIDEO: Vozový vzorkovač VV05


Prospekty ke stažení
 

Prospekty ke stažení

  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox