Úvod > Přístroje > Zemědělství > Vlhkoměry

Agri-tr

Vlhkoměry

Vlhkost je významný kvalitativní ukazatel z pohledu ceny produktu, skladovatelnosti a dalších technologických vlastností.

Pro oblast měření vlhkosti zrnin nabízíme dle požadavku uživatele následující produkty:

Měření v obchodním styku – vlhkoměry firmy Chopin Aqua TR a Agri TR. Přístroje jsou ověřitelné tzv.: typovou zkouškou ČMI. Svými vlastnostmi pokrývají širokou škálu požadavků uživatelů na přesnost, vlhkomerspolehlivost a rozsah měření.

Rychlé zjištění vlhkosti v provozu nebo terénu – vlhkoměry Wille.

Další možností přesného a rychlého zjišťování vlhkosti a ostatních kvalitativních parametrů produktů zemědělských a na ně navazujících oborů  je široká nabídka NIR techniky.

TEWS_GB_1109_Handgeraet_MW1100_Stránka_2Pro rychlé měření vlhkosti nejen potravinářských produktů (chemikálie, plasty, potraviny typu káva, čaj, krmiva, tabákové výrobky a další ) doporučujeme přístroj TEWS Elektronic – měření pomocí sledování změn mikrovlnného pole. K dispozici je také verze online.


Měření vlhkosti biomasy a dřevní štěpky je možné pomocí odporových a kapacitních vlhkoměrů Humimeter.fluidní sušičky firmy Sherwwod Scientific

Studii průběhu vlhkosti v procesu sušení, nebo realizaci šetrného sušení různých citlivých materiálů (byliny, farmaceutické přípravky, čišté chemikálie, klíčící ječmen, kvasnice, rýže, čaj, řasy, minerály, plasty, atd.) je možné provádět pomocí laboratorní fluidní sušičky firmy Sherwwod Scientific.


Prospekty ke stažení
 

Prospekty ke stažení

  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox