Fungujeme a jsme tu pro Vás!


I v současné komplikované situaci Vám zůstáváme nadále k dispozici. Momentálně jsou pozastaveny osobní odběry, zboží Vám zašleme, nebo můžete nakupovat v našem eshopu.

Vážení zákazníci

rádi bychom Vás informovali, že navzdory šíření nákazy novým typem koronaviru naše společnost O.K. SERVIS BioPro funguje, byť s mírnými omezeními v rámci nově přijatých nařízení a doporučení, a zůstáváme Vám i nadále k dispozici.

 

Naše otevírací doba je nyní mezi 8. a 16. hodinou.
Tak jako dosud nás můžete kontaktovat jak na pevné lince +420 281 091 460, tak na emailu info@oks.cz, popřípadě na osobních mobilních telefonech a emailových adresách.

 

Rádi bychom Vás ujistili, že jsme připraveni řešit jakékoliv požadavky či problémy. Intenzivně pracujeme na tom, abychom Vám i nadále mohli dodávat zboží a služby dle Vašich objednávek. Jednáme proto s našimi dodavateli, abychom zajistili dostatečné množství zboží do našich skladových zásob. Všechny objednávky, které jsme od Vás přijali v posledních dnech, se snažíme vyexpedovat a doručit v pořádku a včas.

 

Zavedli jsme bezpečnostní opatření s cílem zajistit zdraví našich zaměstnanců i Vaše při možném kontaktu s námi. Z toho důvodu jsme s platností od dnešního dne 16.3.2020 pozastavili možnost osobních odběrů zboží a s ním spojený výběr hotovosti. Objednávat je stále možné také na našem e-shopu

 

Dodávky objednaného zboží budou uskutečňovány primárně prostřednictvím námi využívaných přepravců, kterými jsou přepravní společnost GEIS a JL Transport. Osobní návštěvy jsou v případě potřeby možné po předchozí telefonické domluvě.

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky, či emailem. Situaci bereme velmi vážně, ale věříme, že se nám ji společnými silami podaří zvládnout. 
 


S pozdravem, 
Jan Kašpar 
jednatel
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

 

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2023 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.