Nová řada X-PRO pro podporu zrání vína


Nová revoluční řada X-PRO společnosti Enologica Vason zachovává a podporuje přirozený proces vývoje a zrání vašeho vína. Podívejte se jaké výhody vám přinesou jednotlivé produkty.

Řada X-PRO® je nová revoluční řada společnosti Enologica Vason, která je zároveň vítězem ceny vinařského, lihovarnického a pivovarského průmysl,kterou uděluje North Bay Business Journal. Produkty z této řady jsou přidanou hodnotou pro charakter vína a zároveň zachovávají a podporují přirozený proces vývoje a zrání. Žádné chemické látky a žádné přísady, jen přírodní a dobře známé schopnosti mikroorganismů ve víně stabilizovat a zlepšit kvalitu vína. Proces výroby spočívá v inovativním lyzačním postupu, který kompletně zachovává vlastnosti kvasinek. Výroba probíhá ve vakuovém systému při velmi nízké teplotě a bez přidání enzymů.

Nová řada nabízí tyto produkty: 

  • X-PRO Identity White 

Produkt určený pro bílá vína působí na profil vína pouze ve vztahu k zachování a ochraně jeho původní a odrůdové identity.

  • X-PRO Identity Red

Přispívá k zachování původní identity červených vín v čase, chrání odrůdové tóny a vyrovnává redoxní systém, a zlepšuje plnost tím, že dodává větší perzistenci a plnost. 

  • X-PRO PROTECTION

Má vynikající redukční schopnost se specifickým účinkem zabraňujícím oxidaci vína.

  • X-PRO FINESSE

Je ideální na zvýšení elegance šumivých vín, zlepšuje jemnost a dobu perlení.

Více o nové řadě X-PRO se dozvíte zde.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2023 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.