Osvědčené kvasinky Anchor v novém kabátě.


KVASINKA ANCHOR: DOKONALÁ FERMENTACE S NOVÝM ZAČÁTKEM

 

Anchor Oenology prošla osvěžujícím/revitalizačním procesem. Za čtyři roky bude společnost Anchor slavit své již stoleté výročí a zamýšleli jsme se nad tím, jak po tolika úspěšných letech udržet aktuálnost a relevantnost. Odpovědí je proces neustálého vývoje a invencí v oblasti značky a samotných produktů.

V uplynulém roce došlo k novému rozdělení kvasinek a bakterií Anchor v duchu našeho motta: přinášíme inovativní a spolehlivé produkty určené pro dokonalost fermentace. Na trh jsou uvedeny naše osvěžené, posílené a obnovené řady kvasinek: EXOTICS (Exotika) - v současnosti řada dvou produktů, dále osvědčené směsi ALCHEMY (Alchemie) a nově vytvořená skupina věrných, po léta používaných kvasinek řady LEGACY (dědictví), která je nyní v modrém balení.

Již v této sezóně 2019 můžete obdržet produkty v novém balení, s novým image, který potvrzuje základní hodnoty Anchor Oenology: prvotřídní kvalita, inovace a spolehlivost.

Doposud jste byli zvyklí na původní, níže zobrazená balení. Cítili jsme, že je čas vyvinout obal, který by vhodně reprezentoval naše cíle - poskytovat prémiové produkty pro výrobu kvalitních vín.

 

Seznamte se blíže s jednotlivými skupinami kvasinek Anchor Oenology:

ŘADA ALCHEMY

Směsi kvasinek, kterým důvěřujeme, a které milujeme, nyní se zcela novým vzhledem. Tato řada se nyní skládá ze dvou směsí na výrobu bílého vína a dvou směsí pro výrobu červeného vína. Pokud je vaším cílem výroba intenzivního aromatického a komplexního vína, jsou tyto směsi kvasinek vědecky koncipovány tak, aby fungovaly ve vzájemné součinnosti za účelem vytvoření výjimečných vín.

 

 

ŘADA LEGACY

Znovu vám představujeme základní kámen skupiny Anchor kvasinek. Osvědčené, spolehlivé a důvěryhodné legendy, které tvoří řadu s novým označením LEGACY. Najdete v ní některé známé prodkuty s novým vzhledem, které jsou pro svou kvalitu a sílu těchto kmenů populární po celém světě. Nelepší způsob, jak uctít dědictví Anchor, je osvěžení a oživení kmenů, které doprovázeli několik generací vinařů.

 

ŘADA EXOTICS

 

Název Exotics nejenže nyní odkazuje na skupinu produktů, ale vystihuje i ikonické vína vytvořené zajímavými mezidruhovými hybridy kvasinek. První člen této rodiny, dříve známý jako Exotics SPH dostal název Exotics MOSAIC. Stejně jako mozaika je složena z rozmanitých komplexních částí, které spolu vytvoří jeden krásný obraz, i tato kvasinka je nepostradatelná při výrobě komplexních, krásných vín, které zlepšují své senzorické profily během zrání.

 

Nejnovějším členem této řady je Exotics NOVELLO. Je to další mezidruhový hybrid, tentokrát určený pro výrobu jemných, elegantních, svěžích a ovocných vín nejvyšší kvality. Novello znamená svěží, mladý, vzrušující a přesně to jsou pocity, které nám při degustaci připomínaly vína vyrobená s použitím tohoto nového hybridu. S ohledem na vytváření a uchovávání svěžesti vín má Exotics NOVELLO teplotní toleranci 15 °C, zatímco MOSAIC vykazuje stálou rychlost fermentace při 18 °C.

 

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.