Směšovací stanice pro přípravu modifikované atmosféry

Směšovače plynů na principu proporcionálního míchání umožňují operativní nastavení vlastních směsí až 3 plynů (CO2, N2, O2, Ar) přímo u baličky. Směšovače se vyznačují vysokou přesností, linearitou a průmyslovým designem v nerezu. Elektronická verze Map Mix Provectus umožňuje propojení s analyzátory mapCheck3 i softwarem baličky. Podle zadaného produktu automaticky nastaví správný poměr a průtok plynu předdefinované směsi. Přístroje jsou vybaveny akustickým alarmem přerušení dodávky některého plynu.
Další zpracování alarmového signálu je volitelné podle potřeby zákazníka.

MAP MIX 9001 ME

Manuální plynový směšovač pro 2 nebo 3 volitelné plyny (O2, CO2, N2, Ar) s kapacitou do 400l/min. Nastavení směsi je přesné a jednoduché. Přístroj je vhodný především na jednotlivé balicí stroje, kde se neočekává častější změna složení plynů.

Ke staženíRada odborníka

MAP MIX Provectus

Vysoce přesný, elektronický směšovač plynů pro 2 nebo 3 plyny s výkonem do 625 - 1000l/min pro 2 plyny a až 1470 l/min pro 3 plyny (v závislosti na složení směsí - viz prospekt). Přístroj umožňuje přednastavit až 10 různých směsí a přiřadit je k jednotlivým baleným produktům. Ideální ve spojení s analyzátorem modifikované atmosféry MapCheck 3, kdy po volbě baleného produktu je automaticky nastaveno dané složení plynu. Směšovač připravuje nadefinované složení směsi, řídí průtok a zároveň hlídá tlak jednotlivých směšovaných plynů i finální směsi plynů do baličky. V případě překročení limitů je aktivován alarm ve formě požadovaného výstupu - světelná či zvuková signalizace nebo zastavení provozu baličky.

Ke staženíRada odborníka

Další produkty a služby pro obor Kontrola modifikované atmosféry

Naši odborní poradci

Ing. Mária Leitnerová

Odborný poradceRegion SKNapište nám+421 907 651 808

Lukáš Borovka

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 724 440 771

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2022 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.