Směšovací stanice pro přípravu modifikované atmosféry

Směšovače plynů na principu proporcionálního míchání umožňují operativní nastavení vlastních směsí až 3 plynů (CO2, N2, O2, Ar) přímo u baličky. Směšovače se vyznačují vysokou přesností, linearitou a průmyslovým designem v nerezu. Elektronická verze Map Mix Provectus umožňuje propojení s analyzátory mapCheck3 i softwarem baličky. Podle zadaného produktu automaticky nastaví správný poměr a průtok plynu předdefinované směsi. Přístroje jsou vybaveny akustickým alarmem přerušení dodávky některého plynu.
Další zpracování alarmového signálu je volitelné podle potřeby zákazníka.

MAP MIX 9001 ME

Manuální plynový směšovač pro 2 nebo 3 volitelné plyny (O2, CO2, N2, Ar) s kapacitou do 400l/min. Nastavení směsi je přesné a jednoduché. Přístroj je vhodný především na jednotlivé balicí stroje, kde se neočekává častější změna složení plynů.

Ke staženíRada odborníka

MAP MIX Provectus

Vysoce přesný, elektronický směšovač plynů pro 2 nebo 3 plyny s výkonem do 625 - 1000l/min pro 2 plyny a až 1470 l/min pro 3 plyny (v závislosti na složení směsí - viz prospekt). Přístroj umožňuje přednastavit až 10 různých směsí a přiřadit je k jednotlivým baleným produktům. Ideální ve spojení s analyzátorem modifikované atmosféry MapCheck 3, kdy po volbě baleného produktu je automaticky nastaveno dané složení plynu. Směšovač připravuje nadefinované složení směsi, řídí průtok a zároveň hlídá tlak jednotlivých směšovaných plynů i finální směsi plynů do baličky. V případě překročení limitů je aktivován alarm ve formě požadovaného výstupu - světelná či zvuková signalizace nebo zastavení provozu baličky.

Ke staženíRada odborníka

Další produkty a služby pro obor Kontrola modifikované atmosféry

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Naši odborní poradci

Lukáš Borovka

Odborný poradceRegion ČRNapište nám724440771

Miroslav Šícha

Odborný poradceRegion SKNapište nám735 171 328

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.