Úvod > Bulletin > Změna účtování dopravních nákladů

Změna účtování dopravních nákladů

Vážený zákazníku,
dovolte mi, abych Vás touto cestou informoval o změnách, které vejdou v platnost 1. 6. 2018. Jedná se o fakturaci dopravních nákladů na zboží, které od nás odebíráte. Abychom zaručili bezpečné a včasné doručení našich zásilek, využíváme služeb hlavně dvou společností, a to GEIS Global Logistic
(www.geis-group.cz/cs), při přepravě zboží po České republice a kurýrní službu JL Transport (www.jltransport.cz), při zásilkách do zahraničí. Jejich ceníky jsou k dispozici na webových stránkách uvedených společností.

Abychom celou tíži dopravních nákladů nepřenesli přímo na vás, rozhodli jsme se podělit o tyto náklady. Doufám, že nutné opatření nenaruší naše korektní obchodní vztahy.

Účtované dopravní náklady OKS
Dopravní náklady Česká republika
< 10.000 Kč 160 Kč
> 10.000 Kč bez poplatků

Dopravní náklady Slovenská republika
< 400 EUR 9,80 €
> 400 EUR bez poplatků

Dopravní náklady budou fakturovány pouze jednou, i když dodávka zboží bude vybavovaná postupně, několika závozy. Dopravné, spadající do uvedených limitů, bude uvedeno samostatně na každé faktuře a je účtováno bez DPH.

Rád bych vám poděkoval za stávající spolupráci, a i když přicházíme s nepopulárním, ale nutnými opatřením, těším se na další spolupráci v nastávajícím období.

Za tým O.K. SERVIS BioPro
Vladimír Valenta
obchodní ředitel

 | | Nahoru ↑


WordPress Lightbox