Úvod > O nás

O nás

Kdo je O.K. SERVIS BioPro?

Jsme česká společnost působící na domácím i zahraničním trhu v těchto oblastech:logo

  • laboratorní přístroje
  • ingredience a technologická zařízení
  • laboratorní diagnostika

Společnost byla založena v květnu roku 1990 jako O.K. SERVIS. Chtěli jsme však zdůraznit naše zaměření na BIOlogické oblasti a odhodlání poskytovat PROfesionální služby, proto jsme na začátku roku 2002 změnili náš obchodní název na O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

foto oks webJak pracujeme?

Jako dodavatel se snažíme plně pochopit specifické potřeby každého jednotlivého zákazníka tak, abychom mu byli schopni navrhnout komplexní řešení šité právě na jeho míru. Aktivní přístup k našim zákazníkům a moderní zázemí společnosti umožňují organizování workshopů, seminářů a školení. Naše společnost se dále pravidelně účastní veletrhů, kongresů a sympozií. Jako distributor úzce a intenzivně komunikujeme se společnostmi, které na trhu zastupujeme, s cílem budovat naše vzájemné dlouhodobé obchodní vztahy, silné postavení na trhu, pozitivní image a dosažení stabilně rostoucího prodeje. Naše portfolio zastupovaných společností zahrnuje malé i středně velké specializované společnosti, stejně jako velké korporace.

Jako poskytovatel služeb si uvědomujeme, že podmínky pro náš budoucí úspěch musíme postavit na profesionálních, vysoce kvalitních a flexibilních službách. S ohledem na tuto skutečnost nabízíme naše zboží spolu s plným technologickým a technickým servisem, které provádí zkušený a vyškolený tým kvalifikovaných odborníků. Vývojář & výrobce – tuto roli jsme získali nedávno, když jsme dali tvar představám našich odborníků. Věříme, že se nám daří vyvíjet a vyrábět unikátní a kvalitní high-tech produkty založené na profesionalitě a odbornosti našich vývojářů, které  jsou přínosem našim zákazníkům především v oblastech:

CQSdo2016IQnetSpolečnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000 od roku 2004 a nově ISO 9001:2016.

Společnost klade vysoký důraz na kvalitu svých služeb a produktů a v rámci systému řízení kvality má stanovenou jasnou politiku kvality.


V červnu 2015 společnost získala prestižní  „AA“ hodnocení v rámci CZECH Stability Award, které se uděluje v u příležitosti soutěže Czech Top 100 firem.
Toto prestižní hodnocení jsme obhájili i v roce 2016.


Věříme, že výše uvedená koncepce spolu s úzkou spoluprací s našimi dodavateli a individuálním přístupem k našim zákazníkům je klíčem k úspěchu všech zúčastněných stran.

Kde nás najdete?

Kanceláře společnosti se nacházejí v ulici Bořetická 2668/1, Praha – Horní Počernice. Do nových, moderních prostor jsme se přestěhovali na konci roku 2007 a zahrnují veškeré zázemí potřebné pro naši společnost: kanceláře, servisní dílny, školicí místnosti, laboratoře, sklady (celková plocha 1,2 tisíce m2, 200 m2 chlazených prostor). Naše dceřiná společnosti O.K. SERVIS BioPro SK, s.r.o. sídlí v Bratislavě, stálé exportní partnery máme v Rumunsku (Omnivet Impex), v pobaltských státech a dalších zemích.

Náš tým?

Společnost zaměstnává více než 40 lidí v České republice i na Slovensku.
Široké odborné spektrum pracovníků společnosti sahá od zkušených prodejců specializujících se na technologie výroby potravin, přes veterinární lékaře, analytické a laboratorní odborníky až po odborné inženýry podporované kvalifikovanými pracovníky v administrativě a logistice.


Domníváte-li se, že bychom mohli být vzájemně dobrými obchodním partnery, neváhejte nás kontaktovat. Rádi posoudíme možnosti naší vzájemné spolupráce. Děkujeme za pozornost, kterou věnujete naší společnosti.| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox