Úvod > O nás > Prohlášení

Prohlášení O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. k ochraně Vašich osobních údajů:

Při vyplňování formuláře na stránkách www.biopro.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. O.K. SERVIS Biopro, s.r.o. si uvědomuje důvěrnost Vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů.

Společnost O.K.SERVIS BioPro, s.r.o., zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.biopro.cz, jakožto i všechny údaje získané ze zaslaných dotazů, anket apod., a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. následně údaje o těchto osobách zlikviduje.

Společnost O.K.SERVIS BioPro, s.r.o., jako provozovatel stránek www.biopro.cz tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti O.K.SERVIS BioPro, s.r.o. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

 

 | | Nahoru ↑


WordPress Lightbox