Úvod > Přístroje > Mlýnsko-pekárenský průmysl

Mlýnsko-pekárenský průmysl

Firmy patřící do mlýnsko–pekárenského průmyslu se řadí mezi nejstarší partnery naší společnosti O.K. SERVIS BioPro s.r.o.

Pro tento obor nabízí naše firma celou řadu přístrojů a zařízení, které slouží nejenom ke zjišťování vstupní kvality suroviny, kontrole provozu, ale samozřejmě i pro výstupní kontrolu produktů.

Jedná se o skupinu přístrojů pro klasická stanovení vlhkosti (sušárny), popela (muflové pece), dusíkatých látek (Kjehldalova metoda), vlákniny, tuku (extrakcí), obsahu lepku (Glutomatic), čísla poklesu (řada přístrojů Falling Number).

Pro rychlé stanovení výše uvedených parametrů nabízí společnost O.K. SERVIS BioPro s.r.o. celou řadu rychlých NIR analyzátorů švédské firmy Perten Instruments, se kterými má více než 20-ti letou zkušenost.

Nedílnou součástí nabídky do mlýnsko-pekárenského oboru jsou reologické přístroje od francouzské firmy CHOPIN, která se jejich výrobou zabývá více než 50 let. Nosnými přístroji v této kategorii jsou Alveograf a MIXOLAB.

RVA4500

V poslední době nabízí naše společnost O.K. SERVIS BioPro s.r.o. řadu přístrojů pro stanovení kvality škrobu a chování škrobu při zahřívání. Jde o přístroje řady RVA, které mohou sloužit ve škrobárnách, ale i při extruzní výrobě pro kontrolu vstupní suroviny i pro kontrolu koncového produktu z hlediska provařenosti.

Pro pekárny a pečivárny (ale nejenom tam) jsou v nabídce také texturometry pro zjištění fyzikálních vlastností jak surovin, tak i hotových výrobků.


  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox