Úvod > Přístroje > Ostatní

Ostatnílaborator

Vaši laboratoř vybavíme laboratorním nábytkem, s jehož návrhem Vám pomůžeme na základě našich dlouholetých zkušeností. Vybereme a dodáme také laboratorní váhy, sušárny, termostaty a další běžné vybavení laboratoře.

Pro laboratoře nabízíme v široké nabídce přístroje pro klasickou mokrou chemickou analýzu na stanovení obsahu bílkovin, tuku, vlákniny, škrobu, cukrů a dalších parametrů.

ostatniPro stanovení bílkovin nabízíme mineralizační zařízení včetně příslušenství a také destilační přístroje pro stanovení obsahu bílkovin podle Kjeldahla. Pro stanovení obsahu tuku dodáváme alternativně klasické extrakční zařízení firmy Selecta (DetGras), nebo alternativní řešení, využívající dávkové extrakce v sáčcích od firmy ANKOM.

ostatní

Ankom   fiberMáme pro Vás řešení také v oblasti hydrolýzy vzorků před vlastní extrakcí.

Stanovení vlákniny a vlákninových frakcí lze velmi výhodně provádět dávkově v zařízení firmy ANKOM, s minimálními náklady a úsporou pracovního času.

V oblasti stanovení obsahu minerálních látek nabízíme plamenové spektrofotometry firmy Sherwood Scientific, atomové absorpční spektrofotometry firmy PG Instruments, stejně jako cenově dostupné dvoupaprskové spektrofotometry VIS/UV-VIS.

 

 


Prospekty ke stažení
 

Prospekty ke stažení

  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox