Úvod > Přístroje > Plasty a ostatní průmysl

logo bruckerProdukty filmy Bruker

Spektrofotometry firmy Bruker, pracující jak v MIR tak NIR oblasti, jsou určeny pro široké spektrum aplikací v kontrole jakosti v oblastech jako je chemický průmysl, potravinářský průmysl (analýza vína), petrochemický průmysl, výroba – zpracování a recyklace plastů, nakládání s polymery obecně, automobilový průmysl a další. Po řadě špičkových analyzátorů pro vědecké a výzkumné použití přichází firma Bruker s originálními přístroji určenými pro využití v průmyslu, při vstupní, mezioperační a výstupní kontrole, ale i v podnikovém vývoji.

alphaALPHA FT-IR Spektrometr

Na půdorysu laboratorního sešitu naleznete malý FT-IR spektrometr, který využijete při své každodenní práci. Silný, spolehlivý nástroj, přesně takový jako očekáváte od firmy Bruker. Malé rozměry, nízká cena. Chytrý software, který Vás vede jednotlivými kroky analýzy. Snadno vyměnitelné moduly pro prezentaci vzorků (QuisckSnap). Patentovaný interferometr RockSolid firmy Bruker má robustní konstrukci, šetří drahocenné pracovní místo a zajišťuje kvalitní výsledky. Vlastní přístroj vyžaduje pouze 22 x 30cm plochy a je velmi lehký cca 7 kg. Je to výsledek 30 let vývoje spektrometru u firmy Bruker a s tím spojených zkušeností. Nyní existuje řada FT-IR spektrometrů, která nabízí řešení jak pro vědecko-výzkumné aplikace, tak pro rutinní použití při každodenní práci např. při kontrole jakosti.

Alpha alpha alpha

lumosLUMOS kompaktní, plně automatizovaný FT-IR mikroskop

LUMOS je kompaktní FT-IR mikroskop vybavený úplnou automatizací. Je vytvořen s nejlepšími vlastnostmi jak pro vizuální práci tak i pro spektrální analýzu v IČ oblasti kde se zkombinoval s vysokým uživatelským komfortem. Samostatně stojící FT-IR mikroskop s úplnou automatizací měření. Pohodlně a snadno použitelný. ATR krystal vybavený motorizovaným pohonem. Velký prostor pro vzorek. Vysoká kvalita jak ve viditelné oblasti, tak v IČ. LUMOS je mikroskop s FT-IR spektrometrem, který je perfektně integrován to jeho optického systému. Všechny pohyblivé části jsou motorizovány a propojeny uvnitř přístroje a dovolují realizovat automatizaci všech činností na vysoké úrovní, což přináší maximální komfort při práci. Určitě největší inovací je motorizovaný ATR krystal v objektivu mikroskopu. Díky tomu jsou všechna měření, včetně režimu ATR, prováděna LUMOSem plně automaticky. Integrovaný systém řízení přítlaku ATR krystalu ke vzorku je nezbytný pro provádění experimentů charakterů mapování a vytváření obrazů.

lumos lumos lumos lumos

Produkty firmy Alpha MOS

více informací zde

Produkty firmy TEWS Elektronik

Originální, nedestruktivní stanovení obsahu vlhkosti řady pevných látek. Písek, cement, čisté chemikálie, tonery, granulované plasty, sypké i granulované potraviny a krmiva, celá zrna a další. Možnost měření v laboratoři i na lince. Speciální aplikace pro tabákový průmysl. Zvláště vhodné pro obsahy vlhkosti od 0-10%.


  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox