MPZ - Alveo

Příprava a organizování mezilaboratorního porovnání zkoušek (kruhových testů) má v naší společnosti mnohaletou tradici. Cílem je poskytnout účastníkům nezávislé a objektivní srovnání výsledků své laboratoře s výsledky jiných laboratoří. Mezilaboratorní porovnání zkoušek jsou vhodným a oblíbeným nástrojem kontroly a ověření kvality laboratorních měření v rámci zásad norem řady ISO 9000.

MPZ – kvality mouky

Alveograf - mixolab - farinograf

Pro uživatele reologických přístrojů typu alveograf, mixolab a farinograf nabízíme účast v MPZ, které jsou zaměřeny na porovnání výsledků zkoušek získaných na těchto přístrojích. Zkoušky provádíme 2 krát do roka a mohou se jich účastnit uživatelé přístrojů z České i Slovenské republiky. MPZ alveografu organizujeme již cca 15 let, MPZ pro vaznost (farinograf a mixolab) jsme zahájili na podzim 2018. V případě zájmu vyplňte on-line přihlášku.

Rada odborníkaHarmonogram a přihlášení

Bipea

Naše pracoviště se účastní MPZ pořádaných mezinárodní společností Bipea a Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským pro kontrolu kvality výsledků analýzy mouky a krmiv.

Rada odborníka

Další produkty a služby pro obor MPZ

Naši odborní poradci

Václav Müller

Odborný poradceRegion ČR, SKNapište nám602275131

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.