Úvod > Služby > Mezilaboratorní porovnání zkoušek > Mezilaboratorní porovnání zkoušek – obiloviny

Mezilaboratorní porovnání zkoušek – obiloviny

NIRDůležité jakostní ukazatele u obilovin mají přímý vztah ke kvalitě, dalšímu technologickému zpracování a samozřejmě k ceně produktu. Každou laboratoř proto zajímá, jak kvalitní jsou její výsledky, na kterých se staví další firemní rozhodnutí a na kterých je závislá další činnost. Jedním z důvodů je např. návaznost výsledků chemických analýz na další nepřímou techniku, jakou je např. NIR.

Tento systém znají naši uživatelé služby NIRSERVIS, jehož součástí je prověření klasických metod. Proto, kdo potřebuje prověřit svoje klasické metody má výbornou možnost se porovnat s desítkami laboratoří, které tuto zkoušku podstupují pro návaznost nastavení NIR analyzátorů (služba NIRSERVIS).

O.K.SERVIS BioPro s.r.o., dlouhodobě organizuje různé kruhové testy a nabízí vám účast.

V červnu 2011 bude proveden kruhový test (MPZ) s názvem OBILOVINY VI-11. Cena tohoto testu je stanovena na 1 200,-Kč. Matricí bude zrno pšenice a ječmene. Parametry: N-látky, lepek, Zeleny, vlhkost, vláknina, škrob, tuk, popel.

Každý účastník po vyhodnocení obdrží výsledky testu a potvrzení o účasti. Věříme, že výsledky Vám potvrdí výborný stav používané techniky a současně prokáží kvalitu provedení analýz.

V případě Vašeho zájmu, prosím, využijte naší online přihlášku.


  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox