Úvod > Technologie > Etiketovací zařízení

Etiketovací zařízení – Ceres a Gaia II

Ceres – automatické etiketovací zařízení s aplikací hliníkových, cínových nebo PVC záklopek

ceresEtiketovací zařízení Ceres umožňuje lepení dvou (až tří) samolepících etiket na všechny typy válcových lahví nebo kónických lahví (55 až 115 mm). In-line monoblok s vlastním dopravníkem (délka 600mm) a sběrným stolem na výstupu (délka 500mm). V souladu se všemi bezpečnostními zařízeními (dle CE norem).

Pro všechny cylindrické a cylindricko-konické lahve (průměr 55 až 105mm – výška 180 až 380mm). Navíc může být zařízení vybaveno „teplotním kodérem“ pro potisk etiket (dotisk na etikety přes barvící pásku, která je pro možnost tisku zahřátá).

Gaia

Gaia II

Etiketovací zařízení Gaia II umožňuje lepení dvou (až tří) samolepících etiket (s aplikací hliníkových, cínových i PVC záklopek) na všechny typy válcových lahví, během jediné etapy. Je zajištěno i podávání záklopek a jejich upevnění na lahve. Navíc může být zařízení vybaveno „teplotním kodérem“ pro potisk etiket (dotisk na etikety přes barvící pásku, která je pro možnost tisku zahřátá). Zařízení pracuje samostatně, ale může být také propojeno s plnicí linkou. Konstrukce kompletně vyrobena z nerezové oceli a etiketovací linka je na čtyřech kolech umožňující snadnou manipulaci. Zařízení je vybaveno vstupním dopravníkem o délce 1.000 mm. Nastavení spouštění aplikace etiket pomocí numerického ovladače s 18 tlačítky a grafickým displejem, možnost uložení parametrů pro každý typ láhve a etikety (50 programů). Zastavení cyklu v případě, že chybí etiketa. Detekce etiket optickým vláknem. Počítač lahví.


  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox