Úvod > Technologie > Vyvíječe páry

Vyvíječe páryphotos_photo_id201

Naše společnost již dlouhodobě spolupracuje s osvědčenou společností Tecnovap, která se specializuje na vývoj a výrobu strojů a zařízení pro čištění parou. Na zařízeních značky Tecnovap je použita řada patentových řešení. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9002. Vyvíječe páry Tecnovap mají následující přednosti:

 • bojlery jsou svařované speciální technikou TIG
 • topné spirály jsou zapuštěny v pouzdře bez přímého kontaktu s vodou
 • samočistící efekt je zajištěný dilatací pouzdra topného tělesa
 • elektromagnetický automatický system napouštění bojleru

Vzhledem k předpokládané vysoké zátěži jsou zařízení vybavena stupněm krytí IPX5 a nízkonapěťovým ovládacím panelem. Systém kontinuálního doplňování vody z nádrže do boileru zajistí možnost nepřetržité práce po dobu několika hodin.technovap1


Výhody čištění parou:

 • Nízká spotřeba vody
 • Vysoká teplota sanitace
 • Bezpečné použití bez nutnosti zaškolení
 • Čištění špatně dostupných míst

Možnosti použití vyvíječů páry ve vinařství:photos_photo_id412

 • sanitace nerezových tanků (důsledné čištění ventilů)
 • čištění a napařování sudů (běžné čištění nečistot, barvy, vinného kamene ale i mikrobiologického znečištění)
 • sanitace mikrofiltrací
 • sanitace plniček a plnících linek
 • sanitace technologických proctor, podlah a stěn

Pro potřeby vinařského průmyslu jsou nabízeny:
1
STEAM BOX BACCHUS MINI je typ menších parních čističů v celonerezovém provedení (tělo i boiler). Ovládání zařízení elektronickým panelem. Vyvíječ pracuje na napětí 230V.  Steam Box Mini je používán především v menších potravinářských provozech. Možnsot připojení různých typů příslušenství. Produkce páry 5,9 kg/hod.

4
Řada STEAM BOX BACCHUS STATIC je určena především pro nasazení v menších i větších potravinářských provozech. Jednotlivé modely se liší svým výkonem a napětím (7,2kW,10,8kW nebo 14,4 kW).

 
dfsdfdsSTEAM BOX BACCHUS STATIC
se vyznačuje robustní konstrukcí a možností přímého napojení na vodu. Produkce páry dle typu 11,5 kg/hod, 17,5 kg/hod a 23 kg/hod.

STEAM BOX BACCHUS PRO je řada profesionálních parních čističů v celonerezovém provedení (tělo i boiler). Ovládání přes elektronický panel Možnost připojení různých druhů příslušenství. Produkce páry dle typu: 5,9-11,5-17,5 kg/hod nebo 23 kg/hod.kzuiuzizu

STEAM BOX BACCHUS INDUSTRIAL
je řada profesionálních parních čističů v celonerezovém provedení (tělo i boiler). Ovládání přes elektronický panel. Možnost připojení různých druhů příslušenství. Produkce páry dle typu: 14,5 kg/hod, 18,5 kg/hod, 28 kg/hod, 37,5 kg/hod nebo 47 kg/hod.

6

sdsdsdsddsSTEAM MODULE 1,5kW – 4kW je modulový nástavec na vyvíječ páry pary STEAM POWER. Trojfázový vysokotlakový modul, sloužící na čištění vodou pod tlakem ve vinařství, využitelný především na čisštění sudů. S připojením na trojfázový vyvíječ je možné čistit vysokotlakou vodou nebo párou.

STEAM POWER 6/10 bar
Výkony : 7,3kW – 10,9kW – 14,5kW – 18,1kW – 21,7kW – 28,9kW – 36,1kW
Ovládání přes elektronický panel. Možnost připojení různých druhů příslušenství.

ŠIROKÉ VYUŽITÍ VYVÍJEČŮ PÁRY

Parní vyvíječe najdou uplatnění i v dalších oborech jako je potravinářský průmysl, oblast služeb a hotelnictví, zdravotnictví nebo automobilový průmysl.  V nabídce najdete vyvíječe pro domácí potřebu s výkonem 2kW až po průmyslové modely s výkony 36kW. Vyvíječe mohou být doplněny odsávačem, který zkondenzovanou páru okamžitě odsává a zajišťuje maximální čistotu sanitace. Do vody je možné přidat sanitační roztok.

Čištění potravinářských prostor
Vyvíječe páry jsou vhodné k čištění prostor v potravinářském průmyslu. Saturovaná suchá pára pod tlakem efektivně odstraňuje mastnotu a zašlé nečistoty z technologických zařízení, podlah i špatně dostupných míst. Zároveň přináší oproti klasickému čištění pod tlakem velkou úsporu ve spotřebě vody. Parní vyvíječ je možné kombinovat se suchým i mokrým vysavačem, vstřikováním čistícího prostředku společně s párou, nebo vodou pod vysokým tlakem.

technivap olejČištění podlah, venkovních prostor, odstraňování skvrn
Suchá pára pod tlakem je ideálním pomocníkem pro čištění mastných skvrn, skvrn od jídla, hloubkových nečistot v na kobercích, dlažbách vnitřních i venkovních, olejových skvrn na parkovišti apod.

graffiti_treno

 

Čištění dopraphpThumb_generated_thumbnailvních pásů
Dopravní pásy jsou sanitovány parou v kombinaci s odsáváním vysavačem – vše přímo na pásy – možné i za jeho provozu. Výhodou je nízká spotřeba vody a malé náklady na odpadní vodu.

 

SPECIÁLNÍ APLIKACE:

ODSTRAŇOVÁNÍ ŽVÝKAČEK
Revoluční systém, který pomocí páry a speciálního čistícího prostředku kompletně odstraní všechny typy žvýkaček z každého povrchu.4410_009_Stránka_1

4410_00FFFF9_Stránka_1ODSTRAŇOVÁNÍ GRAFITŮ

 

 

 

 

 

ČIŠTĚNÍ A SANITACE KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK44FFFFFD10_009_Stránka_2

Kompletní fotogalerie zde


  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox