Cgrain VALUE – unikátní obrazový analyzátor obilovin


Představujeme Cgrain VALUE, nový standard pro objektivní analýzu a hodnocení kvality obilovin.

Cgrain je přístroj určený pro přesnou, rychlou a objektivní analýzu obilovin na principu RGB zobrazení. Díky této patentované technologii dosahuje velmi přesných výsledků měření. Jedná se o investici do budoucna.

Hodnocení příměsí a nečistot u obilovin je rutinní záležitostí, která probíhá skoro ve všech agropodnicích a výkupech. Obiloviny musí splňovat určité ukazatele jakosti, přičemž podmínky hodnocení kvality jsou uvedeny v Českých normách (ČSN).

Hodnocení ve většině podnicích probíhá v současné době vizuálně – předložený 100 gramový vzorek je ručně přebrán a každé zrno je kontrolováno z obou stran. Takové vizuální hodnocení je časově náročné, mnohdy nepřesné a především velmi subjektivní.

Dovedete si představit jiný, efektivnější způsob?

  • Přicházíme na český trh s novým produktem pro obrazové hodnocení obilovin – obrazovým analyzátorem obilovin Cgrain VALUE.

  • Jedná se o nový, průlomový způsob, jehož výhodou je především objektivnost, rychlost, operativa, přesnost a zálohování naměřených hodnot.

  • Cgrain dokáže díky jedinečné konstrukci zrcadla hodnotit naráz celý povrch každého zrna. Výsledkem, který lze odečíst do pár minut, je pokročilá objektivní a velmi přesná analýza.

Kontaktujte nás v případě dotazů ohledně Cgrain a našich přístrojů, rádi vám přednosti Cgrain a našich přístrojů představíme. Detailní informace o Cgrain se dozvíte ZDE.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.