On-line analýza piva

Pro nápojářské provozy nabízíme přesné měření alkoholu, původní stupňovitosti a CO2.

Měřicí přístroje mohou být instalovány v různých bodech procesu výroby, například v mladinové pánvi, při monitoringu průběhu fermentace, v rámci kontroly po filtraci nebo jako finální kontrola před plněním.

BA06 - modulární analyzátor piva

Modulární analyzátor piva BA06 je jediné on-line řešení pro analýzu piva. Tento systém, v kompletní konfiguraci, měří velmi přesně alkohol, původní stupňovitost, extrakt a obsah CO2 v pivu. Díky unikátní konstrukci je přístroj umístěn přímo na potrubí bez nutnosti použití bypassu. Tato možnost instalace zaručuje nejlepší možné hygienické podmínky a eliminuje riziko kontaminace.

Celý systém, který zahrnuje měření alkoholu, stupňovitosti, extraktu a CO2, je možné nainstalovat na jedinou armaturu Varivent, a tím snížit náklady na instalaci. Senzory mohou být snadno propojené s přijímačem MP01, případně MP02.

Analyzátor BA06 neobsahuje žádné pohyblivé části a celková konstrukce činí analyzátor prakticky bezúdržbovým. Také nový optický CO2 senzor měřící na základě infračerveného záření technikou ATR je mnohem méně finančně náročný než tradiční měření CO2 na základě měření teploty a tlaku.

Ke staženíRada odborníka

UC09 - inovativní analyzátor CO2 pro měření nápojů

Firma Maselli doplnila portfolio svých produktů o nový analyzátor obsahu CO2(s možností rozšíření o měření O2, alkoholu a cukru) v nápojích – UC09, který používá inovativní technologie měření CO2 pomocí infračerveného záření metodou ATR.
Dlouholeté zkušenosti v oblasti optických přístrojů umožnily vyvinout přístroj, který je velmi přesný, spolehlivý a prakticky bezúdržbový. 

Nejběžnější aplikace:

  • kontrola produktu před plněním,
  • kontrola filtrace,
  • monitorování průběhu fermentace,
  • měření stupňovitosti mladiny.

Ke staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Mgr. Filip Teper

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 606 863 045

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.