O nás

Jsme na trhu od roku 1990

Počátky naší společnosti O.K. SERVIS BioPro se datují k roku 1990, kdy byla firma založena. Dnes za sebou máme již téměř tři desetiletí poctivé práce. Za tuto dobu jsme navázali úzkou spolupráci s mnoha kvalitními dodavateli z různých koutů světa, z nichž někteří nás doprovází na naší cestě od samého začátku. Svou pozici na trhu budujeme v těsné blízkosti našich zákazníků, jejichž potřeby jsou pro nás hlavní motivací a inspirací dalšího rozvoje společnosti.

V názvu naší firmy O.K. SERVIS BioPro se snažíme zdůraznit dva důležité aspekty – naše zaměření na BIOlogické oblasti a odhodlání poskytovat PROfesionální služby.

Na čem stavíme

Zaměření naší společnosti je široké – od různorodých potravinářských oborů, přes školy, výzkum a vývoj až po průmyslové obory. Vždy se snažíme pochopit specifické potřeby jednotlivých zákazníků, dodávat jim vysoce kvalitní výrobky a vytvářet komplexní řešení šité na míru.
Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Díky našim znalostem a celosvětovým kontaktům na výrobce špičkových produktů se snažíme o to, aby zákazník vždy obdržel ideální řešení, které ho podpoří v jeho podnikatelské činnosti. Zákazníkům poskytujeme také rozsáhlou technologickou i technickou podporu, abychom docílili perfektního fungování produktů, které nabízíme.

Co je pro nás opravdu důležité, je vzájemná důvěra, na kterou klademe velký důraz. Díky ní můžeme se zákazníky pěstovat dlouhodobou spolupráci a dodávat jim ty nejlepší produkty. Platí to rovněž opačně s našimi dodavateli, kteří jsou pro nás neméně důležití.

To jsme my

Náš tým tvoří více než 45 profesionálů v České republice i na Slovensku. Široké odborné spektrum pracovníků společnosti sahá od zkušených prodejců specializujících se na technologie výroby potravin a oblast mikrobiologie přes analytické a laboratorní odborníky až po odborné inženýry podporované kvalifikovanými pracovníky v administrativě a logistice.

Vývoj a výroba

Našich praktických zkušeností v kombinaci se znalostmi požadavků trhu využíváme i k vlastnímu vývoji a výrobě. Úspěch našich výrobků, které nacházejí uplatnění po celém světě v různých oborech, je pro nás významnou motivací k dalšímu vývoji a rozšiřování našich výrobních aktivit.

Co můžeme nabídnout

Našim zákazníkům nenabízíme jen samotný produkt, ale i naše know-how. Odborníci z naší společnosti poskytují všem zákazníkům své odborné technické znalosti, díky kterým se myšlenky, tužby či potřeby našich zákazníků mohou proměnit v komplexní řešení, které bude takzvaně ušité přímo na míru.

Také praktické zkušenosti našich odborných poradců z daných oborů využíváme pro technologickou podporu výroby. Ať už v procesu zpracování mléka, nebo kupříkladu při výrobě vína, jsme schopni zákazníkům poradit i asistovat při testování a vyhodnocování výsledků prováděných technologických zkoušek. Za aktivní podpory našich dodavatelů zákazníkům rovněž zprostředkujeme nejnovější poznatky z výzkumu a vývoje i zkušenosti z jiných zemí.

Jsme přesvědčeni, že technická podpora a servisní služby jsou nedílnou součástí nakupovaného produktu. Náš tým servisních techniků je proto připraven řešit na místě u zákazníka nebo v našich moderně vybavených dílnách veškeré požadavky na servisní zákroky.

Kvalita produktů a služeb

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu produktů i služeb, které poskytuje. V systému řízení kvality má proto jasně stanovenou politiku kvality.

Od roku 2004 jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

V červnu 2015 společnost získala prestižní „AA“ hodnocení v rámci CZECH Stability Award, které se uděluje u příležitosti soutěže Czech Top 100 firem. Toto prestižní hodnocení jsme obhájili i o rok později, tedy v roce 2016.

Kde nás najdete

Sídlo naší společnosti O.K. SERVIS BioPro najdete v moderním areálu v Praze–Horních Počernicích. Technické i administrativní zázemí, tj. kanceláře, servisní dílny, školicí místnosti, laboratoře a sklady o celkové ploše 1,2 tisíce m2, nám umožňuje poskytovat kvalitní logistické i servisní služby.

50°7’3.666″N, 14°38’12.849″E

Skupina O.K. SERVIS BioPro

Nejsme tu sami. Naše dceřiná společnost O.K. SERVIS BioPro SK, s.r.o. sídlí v Bratislavě a soustředí svou činnost na celou oblast Slovenské republiky.

Další člen skupiny O.K. SERVIS BioPro, společnost SIOT Trade sídlící v Rožnově pod Radhoštěm, zaměřuje své aktivity na komplexní vybavení laboratoří. V jejich nabídce naleznete laboratorní sklo, spotřební laboratorní materiál a další produkty pro vybavení laboratoří.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2019 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.