Pomáháme

Sponzorujeme MUMRAJ

Rozvíjení dětských potřeb a potenciálu je oblast, která si zaslouží pozornost nás všech. Jaký bude budoucí svět, záleží právě na našich dětech. Proto sponzorujeme dětské a rodinné centrum Mumraj v Horních Počernicích, které nabízí mnoho aktivit nejen pro naše nejmenší, ale také propojuje komunitu v této lokalitě.

Basketbal Pardubice

Další oblastí, na kterou se zaměřujeme, je sport. Jsme hlavním partnerem basketbalového klubu v Pardubicích, který se umisťuje na předních místech v ligovém žebříčku.

Donatio Intensivistam

Poslední položka ve výčtu, ovšem nikoliv v důležitosti je naším vyjádřením respektu a úcty všem zdravotníkům, kteří v této nelehké době pracovali a pracují v první linii, pomáhají zvládnout toto těžké období i za cenu vysokého stresu a ohrožení vlastního zdraví. Právě jim jsme věnovali peněžitý dar, který putuje do fondu Donatio Intensivistam, zaměřující se právě na obnovení jejich psychických sil, ale i na možnosti jejich dalšího vzdělávání.

 

Skupina O.K. SERVIS BioPro

Nejsme tu sami. Naše dceřiná společnost O.K. SERVIS BioPro SK, s.r.o. sídlí v Bratislavě a soustředí svou činnost na celou oblast Slovenské republiky.

Další člen skupiny O.K. SERVIS BioPro, společnost SIOT Trade sídlící v Rožnově pod Radhoštěm, zaměřuje své aktivity na komplexní vybavení laboratoří. V jejich nabídce naleznete laboratorní sklo, spotřební laboratorní materiál a další produkty pro vybavení laboratoří.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2022 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.