On-line analyzátory

Měření důležitých parametrů jakosti přímo na konkrétním místě technologie výroby a jejich kontinuální monitorování je důležitou součástí řízení technologických procesů.

DA 7350 - on-line analyzátor

Přístroj DA 7350 se využívá pro měření surovin v toku a umožňuje měřit souvisle a simultánně více parametrů - například vlhkost, bílkoviny, tuk a podobně.

Je vhodný pro umístění přímo v potrubí, kudy protéká měřený materiál například mouka, pšenice, ale i pastovité materiály jako je máslo a podobně.

DetailRada odborníka

DA 7440 - on-line analyzátor

Tento model on-line analyzátoru provádí stejná měření jako přístroj DA 7350. Je však určen pro bezkontaktní snímání nad pohybujícím se materiálem.

Je vhodný v situacích, kdy je produkt přepravován například po dopravních pásech a podobně. Stejně jako DA 7350 využívá principu diodového pole.

Rada odborníka

Matrix F

Matrix F je on-line FT-NIR spektrofotometr vyvinutý pro použití v průmyslových provozech vhodný i do drsných provozních podmínek. Využívá různých typů měřicích sond nebo měřicí hlavu s integrovaným zdrojem.

Díky široké škále komunikačních protokolů se snadno integruje do řídicího procesu.

Srdcem je patentovaný Rocksolid interferometr stejný jako v laboratorních FT-NIR spektrofotometrech firmy Bruker.

Rada odborníka

On-line NIR analyzátory

Pro stanovení základních jakostních ukazatelů jako je vlhkost/sušina, tuk, bílkoviny, cukry a další doporučujeme on-line NIR analyzátory.

V naší nabídce naleznete přístroje od firmy Perten, které nacházejí své využití především v obilnářském a krmivářském průmyslu. Pro analýzu mléka a dalších mléčných produktů doporučujeme Matrix NIR on-line analyzátor od renomovaného výrobce Bruker Optics.

Více informací o všech typech NIR analyzátorů naleznete zde.

DetailRada odborníka

On-line analýza vlhkosti a objemové hmotnosti

Přístroje firmy TEWS Elektronik doporučujeme pro rychlé měření vlhkosti a objemové hmotnosti nejen potravinářských produktů (vhodné také pro chemikálie, plasty, potraviny typu káva, čaj, krmiva, tabákové výrobky, petfood a další).

Tyto vlhkoměry fungují na principu sledování změn mikrovlnného pole. V nabídce máme několik modelů pro on-line měření vlhkosti, kde je právě extrémní rychlost měření velmi oceňovaným parametrem.

Rada odborníka

Monitoring ochranné atmosféry

On-line analyzátory modifikované atmosféry pro balicí stroje umožňují kontinuální měření obsahu kyslíku nebo i CO2 přímo v balicím prostoru. Detailní informace o monitoringu ochranné atmosféry naleznete zde

Rada odborníka

Detekce porušení obalů

V rámci kontroly modifikované atmosféry u balených produktů nabízíme on-line detektor porušení obalů obsahujících modifikovanou atmosférou, který umožní okamžité zjištění necelistvosti přímo na výrobní lince.

Ke staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Ing. Adam Halaška

Odborný poradceRegion ČR, SKNapište nám +420 730 895 987

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.