RANDOX

Společnost RANDOX Biosciences se zaměřuje na inovativní diagnostické technologie. Pomocí přístrojů RANDOX je možné detekovat širokou škálu onemocnění jako jsou například COVID-19, onemocnění srdce, diabetes nebo rakovina.

Vivalytic Viral Respiratory Tract Infection Array

Vivalytic je plně automatizovaný analyzátor pro jednoduchou multiplexní PCR anlýzu. Systém all-in-one představuje inovaci v diagnostice bakteriálních a virových infekcí.

Díky technologii Biochip Array Technology (BAT) je umožněno provedení multiplex PCR reakce a tím testování pacienta na přítomnost až 10 původců v jednom stanovení. Platforma je vyvinuta tak, aby uspořádání všech operací jako je extrakce nukleové kyseliny, amplifikace PCR i detekce hledané sekvence umožnily automatickou analýzu. Během uvedených kroků není vyžadována manipulace se vzorkem, není nutné hlídat teplotní řetězec reagencií, ani případné směrodatné odchylky, vše je řešeno automaticky. 

Samotný odběr vzorku je velice jednoduchý – stěr z nosohltanu, odběr krve. Sputa se přímo aplikuje na testovací kartu. Personál nepřichází do styku s možným infekčním materiálem. Díky tomu je systém Vivalytic ideálním řešením do ordinací lékařů, poliklinik atd.

Kazety pro systém Vivalytic jsou kompaktní a určené pro testy molekulární diagnostiky, kde jsou využity mikroobjemy vzorků. Každá kazeta funguje na principu BAT, kde povrch biočipu o ploše 9x9 mm slouží jako reakční povrch na pevné fázi. Zde se imobilizuje případná nukleová kyselina infekčního agens a je pomocí chemiluminiscenčního signálu detekována a kvantifikována.

DetailKe staženíRada odborníkaVideo

Automatický systém Randox Discovery

Randox Discovery je zcela nový automatický systém pro provádění molekulárních a imunoenzymatických testů včetně SARS-CoV-2 (COVID-19) a Multiplexu pro VRI.

 • Současná detekce několika parametrů jednoho pacienta díky BAT.
 • Flexibilní analýza zahrnující imunodetekci s molekulární diagnostikou pro stanovení infekčních chorob a onkologických markerů
 • Rychlá analýza. První testování do třech hodin a každé následující po hodině.
 • Plně automatická platforma určená k obsluze jedním operátorem.
 • Jednoduchá a snadná obsluha. Intuitivní uživatelské rozhraní, které operátora navádí nastavením.

DetailRada odborníka

Evidence Investigator

Přístroj Evidence Investigator je poloautomatický stolní imunoanalyzátor používající multiplexní technologii BAT (Biotechnology Array Technology). Je vhodný pro středně velké laboratoře. Jedná se o ideální řešení pro výzkumné, klinické, molekulární a veterinární testování. 

Výhody systému Evidence Investigator:

 • V jednom běhu je možné testovat až 9 vzorků
 • Kapacita 54 vzorků (každý 10 stanovení - multiplex) za méně než 5 hodin
 • Extrémně robustní systém pouze s jednou pohyblivou částí
 • Až 2 376 testů za hodinu a 44 analytů kontrolovaných na jednom biočipu
 • Rozměry 75cm (v) x 48cm (h) x 42cm (š)

DetailRada odborníka

RANDOX Stanovení mykotoxinů

Stanovení mykotoxinů a reziduí látek v krmivech a obilovinách patří k významným analýzám potravinářských surovin. Firma Randox řeší stanovení těchto látek metodou BAT (Biochip Array Technology) a metodou ELISA. Firma Randox jako první přichází na trh se soupravou Ergot Alkaloid screening pro mouky a travní semeno.

Souprava je odečítána pomocí poloautomatického imunoanalyzátoru – Evidence Investigator. Přístroj je vyvinut pro využití s BAT pro diagnostiku mykotoxinů, veterinárních léčiv a antimikrobiálních látek.

DetailRada odborníka

Naši odborní poradci

Jitka Bartošová

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 724 230 618
 • Randox Vivalytic Analyzátor
Seznamte se s funkcemi analyzátoru Vivalytic

Prohlédněte si video

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.