Anaerobní prostředí

Pro vytvoření anaerobního prostředí nabízíme nejen základní anaerostaty a příslušné vyvíječe atmosféry, ale i kompletní anaerobní pracovní stanice.

Anaerobní pracovní stanice

Anaerobní stanice jsou důležitou součástí mikrobiologických laboratoří, kde je třeba snadno zpracovat, kultivovat a zkoumat vzorky bez vystavení atmosférickému kyslíku. Anaerobní kultivační stanice Don Whitley jsou navrženy jako flexibilní modulární systém maximalizující pohodlí uživatele – každá funkce systému je koncipována tak, aby tvar a vnitřní rozměry stanice, stejně jako ovládání a multifunkční port, splňovaly vysoké nároky obsluhy.

Unikátní výhodou je systém bez rukávů, který při vstupu do pracovní stanice spotřebuje osmkrát méně plynu v porovnání s konvenčním systémem. Dále také automatizovaná regulace vlhkosti bez nutnosti údržby uživatelem.

Rada odborníkaVideo

Gassing system Whitley

Pro laboratoře, které stále používají tlakové plynové nádoby, snižuje tento systém Whitley náklady na vytvoření mikroaerobních podmínek o 98 % a anaerobních podmínek o 89 % v porovnání s použitím generačních sáčků. Použití nádob je ekonomicky výhodné v případech, kdy není třeba přepravovat velké množství vzorků.

Gassing systém vytváří perfektní podmínky pro růst anaerobů za méně než 2 minuty a mikroaerofilů jen za 15 sekund. Dosažení vhodných podmínek při použití generujících sáčků nebo sad na výrobu plynu trvá 30–180 minut.

Výhody:

  • barevný ovládací panel s dotykovým displejem umožňuje monitorovat v reálném čase splnění kritérií nezbytných pro vytvoření buď anaerobních, nebo mikroaerobních podmínek,
  • snadné použití bez nutnosti zaškolení obsluhy,
  • přístupové úrovně uživatelů jsou zabezpečeny kódem, který chrání nastavené parametry,
  • tiskárna (příslušenství) umožňuje tisk záznamů pro akreditační účely,
  • sada adaptérů umožňuje připojit systém plynování Whitley k již existujícím nádobám.

 

 

DetailRada odborníkaVideo

Laboratorní aspirátor AsPROVac

Kompaktní laboratorní aspirátor AsPROVac je flexibilní. K používání není potřeba zajišťovat žádné přídavné komponenty. 

Výhodou je možnost změny rychlosti odsávání v rozmezí 15 stupňů a možnost kompletní strilizace v autoklávu. Aspirátor je vybaven funkcí pro bezpečné odsávání a likvidaci biologických odpadních kapalin.

AsPROVac je vhodným doplňkem hypoxických stanic. 

Ke staženíRada odborníka

Anaerobní transparentní box

Pro vytvoření perfektních podmínek pro izolaci a kultivaci anaerobních a mikroaerobních organismů.  Obdélníková, průhledná nádoba je ideální pro práci s Whitley Gassing systémem, ale lze ji využít i samostatně s vyvíjecími sáčky na výrobu plynu.  Pojme 12-14 Petriho misek o průměru 90mm či 5x96 jamkových mističek.

Whitley Anaerobic Jar je velmi flexibilní v možnostech vytvoření různých požadovaných atmosférických podmínek.

Obdélníkový tvar šetří místo v inkubátoru, nádoby lze během inkubace naskládat na sebe. Součástí je bezpečnostní ventil, který zajistí potřebnou míru vakua, ale díky odolnému materiálu nádoba nepodléhá ani při podtlaku žádné deformaci. Západky jsou na pevno připojeny k víku, tím je zabráněno chybnému uzavření. 

Ke staženíRada odborníka

  • Anaerobní stanice DWS
  • Gassing System Whitley
Prohlédněte si video a seznamte se s fungováním a výhodami anaerobních pracovních stanic DWS.

Prohlédněte si video

Gassing System Whitley

Seznamte se blíže s výhodami gassing systému společnosti Whitley, mezi které patří rychlost, opakovatelnost, jednoduché použití a nízké náklady.Prohlédněte si video

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2023 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.