Testování v anaerobních podmínkách

Pro vytvoření anaerobního prostředí nabízíme nejen základní anaerostaty a příslušné vyvíječe atmosféry, ale i kompletní anaerobní pracovní stanice.

Anaerobní pracovní stanice

Anaerobní stanice jsou důležitou součástí mikrobiologických laboratoří, kde je třeba snadno zpracovat, kultivovat a zkoumat vzorky bez vystavení atmosférickému kyslíku. Anaerobní kultivační stanice Don Whitley jsou navrženy jako flexibilní modulární systém maximalizující pohodlí uživatele – každá funkce systému je koncipována tak, aby tvar a vnitřní rozměry stanice, stejně jako ovládání a multifunkční port, splňovaly vysoké nároky obsluhy.

Unikátní výhodou je systém bez rukávů, který při vstupu do pracovní stanice spotřebuje osmkrát méně plynu v porovnání s konvenčním systémem. Dále také automatizovaná regulace vlhkosti bez nutnosti údržby uživatelem.

Ke staženíRada odborníkaVideo

Mikroaerobní pracovní stanice

Mikroaerobní pracovní stanice Don Whitley jsou ideální pro studium a izolaci Campylobacter spp., Helicobacter pylori a dalších podobně náročných organismů. Jedná se o 4plynovou soustavu se zabudovanou technologií detekce plynů, která umožňuje naprogramovat přesnou koncentraci plynu a je ideální pro manipulaci se vzorky v udržitelném mikroaerobním prostředí.

Rada odborníka

Hypoxické pracovní stanice

Hypoxická stanice vytváří hypoxické a anoxické podmínky v řízeném a udržovaném pracovním prostředí. Je ideální pro vědce v oblasti buněčných a tkáňových kultur, kteří chtějí přesně kontrolovat kyslík, oxid uhličitý, teplotu a vlhkost. Aplikace pro toto zařízení zahrnují výzkum rakoviny, neurologie a kardiovaskulární výzkum, stejně jako mnoho dalších typů práce s buněčnou kulturou.

Ke staženíRada odborníka

Gassing system Whitley

Pro laboratoře, které stále používají tlakové plynové nádoby, snižuje tento systém Whitley náklady na vytvoření mikroaerobních podmínek o 98 % a anaerobních podmínek o 89 % v porovnání s použitím generačních sáčků. Použití nádob je ekonomicky výhodné v případech, kdy není třeba přepravovat velké množství vzorků.

Gassing systém vytváří perfektní podmínky pro růst anaerobů za méně než 2 minuty a mikroaerofilů jen za 15 sekund. Dosažení vhodných podmínek při použití generujících sáčků nebo sad na výrobu plynu trvá 30–180 minut.

Výhody:

  • barevný ovládací panel s dotykovým displejem umožňuje monitorovat v reálném čase splnění kritérií nezbytných pro vytvoření buď anaerobních, nebo mikroaerobních podmínek,
  • snadné použití bez nutnosti zaškolení obsluhy,
  • přístupové úrovně uživatelů jsou zabezpečeny kódem, který chrání nastavené parametry,
  • tiskárna (příslušenství) umožňuje tisk záznamů pro akreditační účely,
  • sada adaptérů umožňuje připojit systém plynování Whitley k již existujícím nádobám.

 

 

DetailRada odborníkaVideo

  • Anaerobní stanice DWS
  • Gassing System Whitley
Prohlédněte si video a seznamte se s fungováním a výhodami anaerobních pracovních stanic DWS.

Prohlédněte si video

Gassing System Whitley

Seznamte se blíže s výhodami gassing systému společnosti Whitley, mezi které patří rychlost, opakovatelnost, jednoduché použití a nízké náklady.Prohlédněte si video

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Naši odborní poradci

Jitka Bartošová

Odborný poradceRegion ČRNapište nám724230618

Tomáš Černý

Odborný poradceRegion ČRNapište nám724440782

Miroslav Šícha

Odborný poradceRegion SKNapište nám735 171 328

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.