Poloprovozní zařízení pro vývoj

Společnost Armfield vyvíjí a dodává poloprovozní zařízení pro potravinářské technologie a zařízení ve zmenšeném měřítku pro výzkum a vývoj v oblasti potravin, nápojů, léků, kosmetiky a jedlých olejů. Armfield se neustále vyvíjí a navrhuje nová zařízení v souladu s rostoucími požadavky na nové technologie.

Součástí dodávky je jak instalace, uvedení do provozu a školení, tak i poskytnutí zákaznické podpory, abyste z vašeho zařízení získali maximum.

Modulový HTST/UHT Pasterizační Systém - FT174X

Systém navržený pro zpracování produktů při průtocích 12 l/h až 60 l/h pro vodu (nebo podobné produkty s nízkou viskozitou).

Možné připojit moduly pro přímý ohřev (vstřikování páry) nebo nepřímý ohřev (trubkový nebo deskový tepelný výměník), upstream nebo downstream homogenizační jednotku a přídavný chladič. Vysoká modulárnost zařízení umožňuje přizpůsobivost procesu pasterizace. Ovládací panel s dotykovým displejem je uživatelsky velmi jednoduchý pro konfiguraci a monitorovaní parametrů procesu.

DetailRada odborníka

HTST/UHT Pasterizér - FT74XA

Všestranný mobilní systém, který výrazně zvyšuje flexibilitu výzkumu a vývoje týkající se HTST/UHT pasterizace různých kapalných produktů.

Zařízení je navrženo pro laboratorní prostředí s výsledky, které jsou očekávané na výrobní lince. Součástí zařízení je systém ArmBUS, který zlepšuje ovládání jednotky pomocí zabudované dotykové obrazovky. Elektronické řízení procesních parametrů s krátkou dobou odezvy.

Rada odborníkaVideo

Sterilní plnící systém - FT83

Nákladově efektivní řešení pro výzkum a vývoj sterilních balených produktů s vynikající trvanlivostí. Pracovní komora s řízeným čistým prostředím.

Jednotka zahrnuje zařízení, které umožňuje sterilizaci všech produktů a jednoduchou kontrolu plnění. Využívá vertikální proudění/laminární proudění pro udržení vzduchu v pracovní části podle ISO 5 díky průchodu vzduchu přes vysoce účinný HEPA filtr. Součástí zařízení je dusíková tryska, která může být nasměrována přes plněnou nádobu, aby bylo dosaženo nízkého obsahu kyslíku v baleném produktu.

DetailRada odborníkaVideo

Modulární Cross Flow Filtrace - FT18

Malá pilotní cross flow filtrace navržena pro operaci s konfigurací několika membránových modulů. Může pracovat pouze s 5-10 litry materiálu, získaná data jsou užitečná pro scale-up procesu. Zařízení lze používat v celém rozsahu filtračních aplikací (Mikrofiltrace, Ultrafiltrace, Nanofiltrace a Reverzní osmóza)

Možnost čtyř membránových modulů:

  • Keramický filtr
  • Duté vlákno
  • Tubulární filtr
  • Spirálový filtr

DetailRada odborníka

Sprejová sušárna - FT80

Laboratorní sprejová sušárna pro zpracování velkého množství produktů, navzdory malým rozměrům zařízení jsou vyrobené prášky srovnatelné s těmi z velkokapacitní výrobní sušárny. Zařízení nabízí flexibilitu s individuálně ovládaným vstupním a výstupním ventilátorem, s polohovatelnými tryskami a možností konfigurace průtoku v souproudém a protiproudém režimu. S náležitým příslušenstvím je možné měnit konfiguraci ze sprejového sušení na sprejové chlazení. Součástí zařízení jsou ovládací panel pro kompletní řízení procesu a záznam dat všech klíčových procesních parametrů.

DetailRada odborníkaVideo

Naši odborní poradci

Mgr. Filip Teper

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 606 863 045

Ing. Adam Halaška

Odborný poradceRegion ČR, SKNapište nám +420 730 895 987
  • FT74XTS a FT83
  • FT80

Aseptický proces při použití zařízení FT74XTS a FT83 od firmy ArmfieldProhlédněte si video

Sprejová sušárna FT 80 od firmy Armfield

Seznamte se s principem fungování sprejové sušárny FT 80.Prohlédněte si video

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.