Poloprovozní zařízení pro vývoj

Společnost Armfield vyvíjí a dodává poloprovozní zařízení pro potravinářské technologie a zařízení ve zmenšeném měřítku pro výzkum a vývoj v oblasti potravin, nápojů, léků, kosmetiky a jedlých olejů. Armfield se neustále vyvíjí a navrhuje nová zařízení v souladu s rostoucími požadavky na nové technologie.

Součástí dodávky je jak instalace, uvedení do provozu a školení, tak i poskytnutí zákaznické podpory, abyste z vašeho zařízení získali maximum.

Modulový HTST/UHT Pasterizační Systém - FT174X

Systém navržený pro zpracování produktů při průtocích 12 l/h až 60 l/h pro vodu (nebo podobné produkty s nízkou viskozitou).

Možné připojit moduly pro přímý ohřev (vstřikování páry) nebo nepřímý ohřev (trubkový nebo deskový tepelný výměník), upstream nebo downstream homogenizační jednotku a přídavný chladič. Vysoká modulárnost zařízení umožňuje přizpůsobivost procesu pasterizace. Ovládací panel s dotykovým displejem je uživatelsky velmi jednoduchý pro konfiguraci a monitorovaní parametrů procesu.

DetailRada odborníka

HTST/UHT Pasterizér - FT74XA

Všestranný mobilní systém, který výrazně zvyšuje flexibilitu výzkumu a vývoje týkající se HTST/UHT pasterizace různých kapalných produktů.

Zařízení je navrženo pro laboratorní prostředí s výsledky, které jsou očekávané na výrobní lince. Součástí zařízení je systém ArmBUS, který zlepšuje ovládání jednotky pomocí zabudované dotykové obrazovky. Elektronické řízení procesních parametrů s krátkou dobou odezvy.

Rada odborníkaVideo

Sterilní plnící systém - FT83

Nákladově efektivní řešení pro výzkum a vývoj sterilních balených produktů s vynikající trvanlivostí. Pracovní komora s řízeným čistým prostředím.

Jednotka zahrnuje zařízení, které umožňuje sterilizaci všech produktů a jednoduchou kontrolu plnění. Využívá vertikální proudění/laminární proudění pro udržení vzduchu v pracovní části podle ISO 5 díky průchodu vzduchu přes vysoce účinný HEPA filtr. Součástí zařízení je dusíková tryska, která může být nasměrována přes plněnou nádobu, aby bylo dosaženo nízkého obsahu kyslíku v baleném produktu.

DetailRada odborníkaVideo

Modulární Cross Flow Filtrace - FT18

Malá pilotní cross flow filtrace navržena pro operaci s konfigurací několika membránových modulů. Může pracovat pouze s 5-10 litry materiálu, získaná data jsou užitečná pro scale-up procesu. Zařízení lze používat v celém rozsahu filtračních aplikací (Mikrofiltrace, Ultrafiltrace, Nanofiltrace a Reverzní osmóza)

Možnost čtyř membránových modulů:

  • Keramický filtr
  • Duté vlákno
  • Tubulární filtr
  • Spirálový filtr

DetailRada odborníka

Sprejová sušárna - FT80

Laboratorní sprejová sušárna pro zpracování velkého množství produktů, navzdory malým rozměrům zařízení jsou vyrobené prášky srovnatelné s těmi z velkokapacitní výrobní sušárny. Zařízení nabízí flexibilitu s individuálně ovládaným vstupním a výstupním ventilátorem, s polohovatelnými tryskami a možností konfigurace průtoku v souproudém a protiproudém režimu. S náležitým příslušenstvím je možné měnit konfiguraci ze sprejového sušení na sprejové chlazení. Součástí zařízení jsou ovládací panel pro kompletní řízení procesu a záznam dat všech klíčových procesních parametrů.

DetailRada odborníkaVideo

  • FT74XTS a FT83
  • FT80

Aseptický proces při použití zařízení FT74XTS a FT83 od firmy ArmfieldProhlédněte si video

Sprejová sušárna FT 80 od firmy Armfield

Seznamte se s principem fungování sprejové sušárny FT 80.Prohlédněte si video

Naši odborní poradci

Miroslav Šícha

Odborný poradceRegion SKNapište nám735 171 328

Ing. Jakub Tuček

Odborný poradceRegion ČRNapište nám605 950 489

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.