Detekce mikroorganismů

V pivovarnictví je mikrobiologická kontrola piva velmi důležitou součástí výrobního procesu. Analyzátory Gene-up či detekční sady Brew umožní identifikaci mikroorganismů, které mají vliv na kvalitu piva.

Gene-up

Gene-Up je moderní a spolehlivý analyzátor, který využívá analytickou metodu založenou na RT-PCR detekci alimentárních patogenů. Maximálně zjednodušený pracovní postup vám v kombinaci s uživatelsky jednoduchým přístrojem pomohou maximálně zefektivnit výtěžnost a produktivitu vaší laboratoře.

Metodika Gene-Up je díky své spolehlivosti a rychlosti vhodná jak do laboratoří v potravinářské výrobě tak i do kontrolních a dohledových laboratořích státní správy. Jeho široké využití v testování potravin jej činí vhodným nástrojem pro monitorování mikrobiální kvality potravinářských výrobků. 

Rada odborníka

Detekční sady Brew

Diagnostické sady Brew jsou určeny pro kvantitativní analýzu mikroorganismů způsobujících kažení piva. Speciálně vyvinutá a patentovaná technologie Veriflow spočívá v cílené detekci DNA. Testy je možné použít v jakékoliv fázi výroby bez náročné přípravy vzorků. Jedná se o jednoduchý a efektivní nástroj kontroly kvality výrobního procesu piva, který chrání dobré jméno vaší značky. 

Mezi hlavní výhody těchto testů patří:

  • Přesná detekce specifických mikroorganismů
  • Rychlé a spolehlivé výsledky do 4 hodin

Lze začlenit do kontrolního systému v celém výrobním procesu.

Pomocí Brew testů lze detekovat: Pediococcus a Lactobacillus, mikroorganismy produkující kyselinu mléčnou, druhy Brettanomyces/Dekkera, BrettanomycesBruxellensis, Megasphaera a Pectinatus a Saccharomyces  Diastaticus.

DetailKe staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Mgr. Filip Teper

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 606 863 045

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.