Pivovary

Přístroje a technologie pro pivovary

Stanovení obsahu alkoholu, stupňovitosti a CO2

V naší nabídce naleznete několik možností jak analyzovat obsah alkoholu. Dle oboru použití a vašich požadavků na přesnost vám odborně doporučíme vhodný analyzátor.

On-line analýza piva

Pro pivovarské provozy nabízíme přesné měření alkoholu, původní stupňovitosti a CO2. Měřicí přístroje mohou být instalovány v různých bodech procesu výroby.

Detekce mikroorganismů

Analyzátory pro detekci různých druhů mikroorganismů, které mohou negativně ovlivňovat kvalitu piva.

Stanovení mykotoxinů

Mykotoxiny patří mezi toxické látky kontaminující především zrniny a potraviny. Ekonomický dopad v případě pozitivního testu na obsah mykotoxinů je obrovský a je třeba jejich přítomnost včetně druhu včas efektivně detekovat.

Hustoměry

Automatické hustoměry Rudolph jsou ideálním řešením pro precizní stanovení hustoty ve výzkumných i výrobních laboratořích. V naší nabídce naleznete různé modely roztříděné dle požadavků na rozlišení.

Refraktometry, pH, zákal

Refraktometry, pH metry i zákaloměry umožňují získat důležité kvalitativní parametry pro analýzu vod a nápojů. Pro každý z měřených parametrů je možné volit mezi různými typy přístrojů.

Spektrofotometry

Spektrofotometrické metody zahrnují širokou škálu metod a technik, které využívají interakce světla v různých oborech vlnových délek a jsou základem mnoha analytických metod.

Anaerobní prostředí

Pro vytvoření anaerobního prostředí nabízíme nejen základní anaerostaty a příslušné vyvíječe atmosféry, ale i kompletní anaerobní pracovní stanice.

Naši odborní poradci

Mgr. Filip Teper

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 606 863 045

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.