Aplikační podpora

V rámci aplikační a kalibrační podpory pro NIR analyzátory nabízíme službu NIRSERVIS.

NIR metoda se prosadila v řadě oborů. Stala se součástí systému kontroly kvality potravin i krmiv a v současnosti je běžnou provozní metodou.
Již celou řadu let provádíme systematickou činnost vedoucí k maximálnímu využití NIR metody pro konečného uživatele, k co nejrychlejšímu zprovoznění a nasazení techniky do běžného provozu a k navázání trvalého kontaktu s uživatelem po dobu životnosti přístroje se snahou minimalizovat chybné výsledky.

Co přináší služba NIRSERVIS našim zákazníkům

Pravidelná kontrola nastavení a jistota správných výsledků
NIR systémy vyžadují stálé monitorování a validační supervizi, kterou pro naše zákazníky zajišťujeme v rámci služby NIRSERVIS. Prováděné kontroly měření, úpravy nastavení přístroje, vývoj softwarové aplikace či odborná podpora a doporučení vedou ke stabilizaci výsledků měření a poskytují uživateli jistotu správných výsledků.

Záruka kvalitní služby založená na našich zkušenostem
V průběhu naší dlouholeté činnosti jsme vypracovali a v praxi ověřili desítky nových aplikací a analytických kalibrací. Výsledky této činnosti jsou naším společným vlastnictvím, které můžeme s jistotou využívat mezi uživateli. V současné době jsou v ČR a SR desetitisíce kalibrací v NIR analyzátorech dodávaných naší firmou.

Flexibilita vzdáleného přístupu
Pomocí internetu jsme schopni propojit naše pracoviště kalibrační podpory s vaším NIR analyzátorem. Díky tomu dokážeme stáhnout potřebná data, nastavit stávající kalibrace, zadat nové kalibrace a provézt i další činnosti jako diagnostiku přístroje a podobně.

Zázemí a dostupnost
V současné době je takto podporována síť téměř 300 NIR analyzátorů. Naše aplikační pracoviště je vybavené demonstračními jednotkami jednotlivých nabízených modelů, a je tak připraveno být maximálně nápomocno při implantaci metody NIR do provozní praxe.

Z DALŠÍCH SLUŽEB TAKÉ NABÍZÍME

Aplikační a kalibrační služby
Vývoj nových aplikací pro námi prodávané a podporované laboratorní přístroje a zařízení.

Poradenství a odborné služby
Našim zákazníkům nabízíme odbornou podporu v oblasti kontroly jakosti, provádění chemických analýz, výzkum aj.

Naši odborní poradci

Ing. René Bien

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 602 481 735

Ing. Ivan Teper

Ing. Jakub Tuček

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 605 950 489

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.