Aplikační podpora

V rámci aplikační a kalibrační podpory pro NIR analyzátory nabízíme službu NIRSERVIS.

NIR metoda se prosadila v řadě oborů. Stala se součástí systému kontroly kvality potravin i krmiv a v současnosti je běžnou provozní metodou.
Již celou řadu let provádíme systematickou činnost vedoucí k maximálnímu využití NIR metody pro konečného uživatele, k co nejrychlejšímu zprovoznění a nasazení techniky do běžného provozu a k navázání trvalého kontaktu s uživatelem po dobu životnosti přístroje se snahou minimalizovat chybné výsledky.

Co přináší služba NIRSERVIS našim zákazníkům

Pravidelná kontrola nastavení a jistota správných výsledků
NIR systémy vyžadují stálé monitorování a validační supervizi, kterou pro naše zákazníky zajišťujeme v rámci služby NIRSERVIS. Prováděné kontroly měření, úpravy nastavení přístroje, vývoj softwarové aplikace či odborná podpora a doporučení vedou ke stabilizaci výsledků měření a poskytují uživateli jistotu správných výsledků.

Záruka kvalitní služby založená na našich zkušenostem
V průběhu naší dlouholeté činnosti jsme vypracovali a v praxi ověřili desítky nových aplikací a analytických kalibrací. Výsledky této činnosti jsou naším společným vlastnictvím, které můžeme s jistotou využívat mezi uživateli. V současné době jsou v ČR a SR desetitisíce kalibrací v NIR analyzátorech dodávaných naší firmou.

Flexibilita vzdáleného přístupu
Pomocí internetu jsme schopni propojit naše pracoviště kalibrační podpory s vaším NIR analyzátorem. Díky tomu dokážeme stáhnout potřebná data, nastavit stávající kalibrace, zadat nové kalibrace a provézt i další činnosti jako diagnostiku přístroje a podobně.

Zázemí a dostupnost
V současné době je takto podporována síť téměř 300 NIR analyzátorů. Naše aplikační pracoviště je vybavené demonstračními jednotkami jednotlivých nabízených modelů, a je tak připraveno být maximálně nápomocno při implantaci metody NIR do provozní praxe.

Z DALŠÍCH SLUŽEB TAKÉ NABÍZÍME

Aplikační a kalibrační služby
Vývoj nových aplikací pro námi prodávané a podporované laboratorní přístroje a zařízení.

Poradenství a odborné služby
Našim zákazníkům nabízíme odbornou podporu v oblasti kontroly jakosti, provádění chemických analýz, výzkum aj.

Naši odborní poradci

Ing. René Bien

Odborný poradceRegion ČRNapište nám602481735

Ing. Ivan Teper

Odborný poradceNapište nám606 863 045

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2020 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.