Technický servis

Víme, že technická podpora a technický servis, jsou nedílnou součástí nákupu jakéhokoli produktu. Náš tým zkušených servisních techniků je proto připraven řešit přímo na místě u zákazníka nebo v našich moderně vybavených dílnách veškeré požadavky na servisní zákroky.

Všechny dodávané produkty procházejí vstupní kontrolou, kde ověřujeme funkčnost zařízení. Každý zákazník je s novým přístrojem či strojem seznámen během úvodního školení. Instalace zařízení potom provádí náš technik nebo technický specialista.

Naši technici jsou vyškoleni specialisty výrobců daných produktů a veškeré problémy vyřeší bez prodlení sami či za jejich případné podpory. Dlouholeté zkušenosti našich techniků zaručují našim zákazníkům rychlé a efektivní řešení.

Naším cílem je Vaše spokojenost. Přejeme si, aby se Vám s našimi produkty dobře pracovalo a mohli jste ocenit jejich spolehlivost.

V rámci technického servisu zajišťujeme záruční, pozáruční i preventivní servis, validaci přístrojů a zařízení či objednávky náhradních dílů:

 • předprodejní prohlídky námi dodávaných přístrojů – všechny přístroje prochází před předáním zákazníkovi servisní kontrolou, abychom předešli a minimalizovali výskyt závad nově dodaných zařízení,
 • záruční a pozáruční servis námi dodaných přístrojů,
 • kalibrace a validace námi dodaných přístrojů,
 • preventivní prohlídky zařízení prováděné na základě uzavřené smlouvy o dílo nebo na objednávku – prohlídky se provádí v dohodnutých intervalech za zvýhodněných podmínek,
 • žňový víkendový servis pro pěstitele polních plodin – v období sklizně naše servisní oddělení zajišťuje pohotovostní víkendové služby;
  v některých případech nabízíme možnost zapůjčení náhradního přístroje po dobu dílenské opravy,
 • zajištění náhradních dílů.

Nahlášení závady

Při nahlášení závady je třeba znát:

 • typ přístroje,
 • výrobní číslo přístroje,
 • popis závady.

Kontakty
Tel.: +420 606 627 084 (pracovní dny, 8:30 - 15:00)
E-mail: servis@oks.cz

Po obdržení Vašeho požadavku na servisní zásah Vás budeme kontaktovat a dohodneme termín opravy.
Opravu provádíme v místě u zákazníka nebo v našem servisním středisku.

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.