Anaerobní prostředí

Pro vytvoření anaerobního prostředí nabízíme nejen základní anaerostaty a příslušné vyvíječe atmosféry, ale i kompletní anaerobní pracovní stanice.

Anaerobní pracovní stanice

Anaerobní stanice jsou důležitou součástí mikrobiologických laboratoří, kde je třeba snadno zpracovat, kultivovat a zkoumat vzorky bez vystavení atmosférickému kyslíku. Anaerobní kultivační stanice Don Whitley jsou navrženy jako flexibilní modulární systém maximalizující pohodlí uživatele – každá funkce systému je koncipována tak, aby tvar a vnitřní rozměry stanice, stejně jako ovládání a multifunkční port, splňovaly vysoké nároky obsluhy.
Unikátní výhodou je systém bez rukávů, který při vstupu do pracovní stanice spotřebuje osmkrát méně plynu v porovnání s konvenčním systémem. Dále také automatizovaná regulace vlhkosti bez nutnosti údržby uživatelem.

Ke staženíRada odborníka

Mikroaerobní pracovní stanice

Mikroaerobní pracovní stanice Don Whitley jsou ideální pro studium a izolaci Campylobacter spp., Helicobacter pylori a dalších podobně náročných organismů. Jedná se o 4plynovou soustavu se zabudovanou technologií detekce plynů, která umožňuje naprogramovat přesnou koncentraci plynu a je ideální pro manipulaci se vzorky v udržitelném mikroaerobním prostředí.

Rada odborníka

Hypoxické pracovní stanice

Hypoxická stanice vytváří hypoxické a anoxické podmínky v řízeném a udržovaném pracovním prostředí. Je ideální pro vědce v oblasti buněčných a tkáňových kultur, kteří chtějí přesně kontrolovat kyslík, oxid uhličitý, teplotu a vlhkost. Aplikace pro toto zařízení zahrnují výzkum rakoviny, neurologie a kardiovaskulární výzkum, stejně jako mnoho dalších typů práce s buněčnou kulturou.

Ke staženíRada odborníka

Gassing system Whitley

Pro laboratoře, které stále používají tlakové plynové nádoby, snižuje tento systém Whitley náklady na vytvoření mikroaerobních podmínek o 98 % a anaerobních podmínek o 89 % v porovnání s použitím generačních sáčků. Použití nádob je ekonomicky výhodné v případech, kdy není třeba přepravovat velké množství vzorků.
Gassing systém vytváří perfektní podmínky pro růst anaerobů za méně než 2 minuty a mikroaerofilů jen za 15 sekund. Dosažení vhodných podmínek při použití generujících sáčků nebo sad na výrobu plynu trvá 30–180 minut.

Výhody

  • barevný ovládací panel s dotykovým displejem umožňuje monitorovat v reálném čase splnění kritérií nezbytných pro vytvoření buď anaerobních, nebo mikroaerobních podmínek,
  • snadné použití bez nutnosti zaškolení obsluhy,
  • přístupové úrovně uživatelů jsou zabezpečeny kódem, který chrání nastavené parametry,
  • tiskárna (příslušenství) umožňuje tisk záznamů pro akreditační účely,
  • sada adaptérů umožňuje připojit systém plynování Whitley k již existujícím nádobám.

Ke staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Ing. Mária Leitnerová

Odborný poradceRegion SKNapište nám+421 907 651 808

Mgr. Filip Teper

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 606 863 045

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2022 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.