Technický servis – naše velká přednost


Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto je technický servis nedílnou součástí našich služeb. A to i s úsměvem.

Prodejem našich přístrojů s odborným poradenstvím naše služby nekončí. Záleží nám na spokojenosti zákazníka, proto je technický servis nedílnou součástí našich služeb. Odbornost našich zkušených servisních techniků zajišťuje pravidelné proškolování ze strany výrobců přístrojů. Další naší výhodou je naše moderně vybavené zázemí. Servisní zákroky jsou řešeny podle potřeby buď přímo u zákazníka nebo právě v naší vybavené servisní dílně. 

V rámci technického servisu zajišťujeme záruční, pozáruční i preventivní servis, validaci a kalibraci přístrojů a zařízení či objednávky náhradních dílů. V bodech zajišťujeme:

 • PŘEDPRODEJNÍ PROHLÍDKY
  Každý přístroj nebo zařízení, které dodáváme našim zákazníkům, projde předprodejní prohlídkou. Je pro nás důležité, abyste vy, naši zákazníci, obdrželi přístroj plně funkční.

 • INSTALACE
  Zakázka není jen dodání přístroje. Součástí našich služeb je kromě předprodejní prohlídky i následná instalace přímo na pracovišti, včetně zaškolení personálu. Většina přístrojů je velmi jednoduchá na ovládání, nicméně záleží nám na maximální spokojenosti, proto chceme, aby seznámení s přístrojem před uvedením do ostrého provozu proběhlo hladce.

 • PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY
  Jsme si vědomi toho, že zákazníci potřebují přístroje ke každodenní práci a neočekávaná odstávka z důvodu poruchy jim komplikuje život. Provádíme pravidelné preventivní prohlídky, které zamezí případnému výpadku v nevhodnou dobu a zároveň výrazně prodlužují životnost zařízení.

 • VALIDACE A KALIBRACE
  Základním požadavkem na měřící přístroje je přesnost měření po celou dobu používání. Ani zde vás nenecháme na holičkách. K přístrojům nabízíme validační a kalibrační služby, které zajistí spolehlivost a přesnost měření, čímž maximalizují výkon a kvalitu vašich výsledků a zároveň snižují riziko chybných měření.

 • SERVISNÍ ZÁSAHY
  Servis přístrojů provádíme buď v naší dílně nebo u zákazníka. Nové moderní přístroje umožňují i opravu na dálku, což zvyšuje rychlost opravy a šetří náklady na přepravu technika.

 • ODBORNOST
  Naši technici jsou odborníci ve svém oboru. Pravidelně se účastní technických školení u výrobců přístrojů, seznamují se s novinkami, aby byli schopni případnou závadu neprodleně vyřešit. Dobré vztahy s našimi dodavateli a jejich podpora jsou zárukou, že i mimořádné situace dokážeme vyřešit. 

Aby byly naše služby dokonalé, našim zákazníkům nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis. Kromě toho zajišťujeme i speciální služby jako např. žňový víkendový servis pro pěstitele polních plodin či možnost zapůjčení náhradního přístroje po dobu dílenské opravy. Zajištění náhradních dílů je samozřejmostí.

Více se o našich službách a technickém servisu dozvíte na našich stránkách zde.

Kontaktujte naše servisní oddělení: +420 606 627 084, servis@oks.cz
Tešíme se na vás.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.