Veletrh zemědělské techniky TECHAGRO


Veletrh TECHAGRO proběhne ve dnech 7.–11. dubna v BVV Brno. Najdete nás v Hale G1, stánek 020, určitě se zastavte.

Techagro je mezinárodní veletrh zemědělské techniky a souvisejícího sortimentu. Veletrhu se účastníme pravidelně a i letos máme návštěvníkům co předvést a nabídnout.

  • Na stánku předvedeme model našeho vzorkovače zrnin VV06, jehož předností je přesný odběr reprezentativního vzorku z celé plochy korby vozu pomocí dvouplášťové vertikální sondy a možnost automatizace odběrů. 

  • Na našem stánku budeme mít i NIR analyzátory a vlhkoměry od světového lídra v oblasti analytických testovacích řešení PerkinElmer a testy a čtečky testů pro detekci mykotoxinů od americké značky Charm Sciences, Inc. 

  • Novinkou bude obrazový analyzátor obilovin Cgrain VALUE, který je určený pro objektivní analýzu obilovin na principu RGB zobrazení. Jedná se o skutečně unikátní a především objektivní způsob analýzy obilovin.

  • V neposlední řadě předvedeme náš systém pro online monitoring teploty ProXimos AGRO propojený s přenosnými vpichovými sondami. Systém ProXimos AGRO je vhodný pro zemědělské sklady sypkých materiálů a díky němu získá uživatel trvalý přehled o stavu skladovaných zásob a zamezí jejich případné degradaci. Informace o vývoji teploty získá jednoduše v mobilní aplikaci a nastavené alarmy upozorňující na výkyvy. Více o ProXimos AGRO čtěte ZDE.

Máte dotazy k agro přístrojům a produktům již dnes? Neváhejte nás kontaktovat.

Filip TeperVáclav Zeman

Zaregistrujte se na veletrh právě teď na stránkách pořadatele ZDE.

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.