Úvod > Technologie > Lisy

lisLisovací zařízení

Naše společnost O.K.SERVIS BioPro se v roce 2008 stala výhradním obchodním zástupcem v České i Slovenské republice společnosti Scharfenberger. Tento významný výrobce a dodavatel byl založen již v roce 1928 jako rodinný podnik, který se od počátku zaměřoval na prodej a opravy zařízení na výrobu vína. Inspirování přímou komunikací s vinaři začali vyvíjet a vyrábět vlastní zařízení na výrobu vína již ve 40. letech 20. století. Už v té době dodržovali stejná základní pravidla jako v současnosti – vyvíjet vysoce kvalitní a účinné produkty – takové, se kterými se snadno pracuje a které se zároveň snadno udržují. Postupem doby získávali více a více know-how a v 50. letech založili specializované oddělení pro plánování a výrobu kompletních systémů na zpracování hroznů.

lisV roce 1971 je uveden na trh Europress první elektronicky řízený lis na hrozny s vnějším vřetenem – což se stalo významným milníkem v historii této společnosti. Začátkem roku 1976 bylo založeno specializované oddělení elektroniky za účelem přizpůsobení kontrolních systémů strojního zařízení praktickým požadavkům zákazníků a k poskytnutí optimálního servisu.

 

lis

V současnosti je více jak 70% výroby lisů Europress zakázkovými produkty. Společnost Scharfenberger působí celosvětově se dvěma pobočkami v USA a distribuční sítí pokrývající všechny vinařské oblasti světa.

lisNepřetržitý vývoj, stále nejvyšší kvalita, nejmodernější technologie, interně vyvinutá a vyráběná řídící elektronika, flexibilita a spolehlivý zákaznický servis činí z nového Europressu vysoký standard pro šetrné zpracování hroznů.

lisEuropress je k dispozici v 16ti velikostech jako otevřený, uzavřený, duální a chlazený systém právě tak, jak ho potřebujete. Standardně jsou vyráběny lisy o objemu 6 až 320 hl.  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox