On-line analyzátory

Měření důležitých parametrů jakosti přímo na konkrétním místě technologie výroby a jejich kontinuální monitorování je důležitou součástí řízení technologických procesů.

On-line NIR analyzátory

Pro stanovení základních jakostních ukazatelů jako je vlhkost/sušina, tuk, bílkoviny, cukry a další doporučujeme on-line NIR analyzátory.

V naší nabídce naleznete přístroje od firmy Perten, které nacházejí své využití především v obilnářském a krmivářském průmyslu. Pro analýzu mléka a dalších mléčných produktů doporučujeme Matrix NIR on-line analyzátor od renomovaného výrobce Bruker Optics.

Více informací o všech typech NIR analyzátorů naleznete zde.

DetailRada odborníka

On-line analýza vlhkosti a objemové hmotnosti

Přístroje firmy TEWS Elektronik doporučujeme pro rychlé měření vlhkosti a objemové hmotnosti nejen potravinářských produktů (vhodné také pro chemikálie, plasty, potraviny typu káva, čaj, krmiva, tabákové výrobky, petfood a další).

Tyto vlhkoměry fungují na principu sledování změn mikrovlnného pole. V nabídce máme několik modelů pro on-line měření vlhkosti, kde je právě extrémní rychlost měření velmi oceňovaným parametrem.

Rada odborníka

Monitoring ochranné atmosféry

On-line analyzátory modifikované atmosféry pro balicí stroje umožňují kontinuální měření obsahu kyslíku nebo i CO2 přímo v balicím prostoru. Detailní informace o monitoringu ochranné atmosféry naleznete zde

Rada odborníka

Detekce porušení obalů

V rámci kontroly modifikované atmosféry u balených produktů nabízíme on-line detektor porušení obalů obsahujících modifikovanou atmosférou, který umožní okamžité zjištění necelistvosti přímo na výrobní lince.

Ke staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Ing. Mária Leitnerová

Odborný poradceRegion SKNapište nám+421 907 651 808

Tomáš Černý

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 724 440 782

Ing. Jakub Tuček

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 605 950 489

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2021 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.