Úvod > Služby > Aplikační servis a vývoj

Aplikační servis a vývoj zahrnuje:

logo-OKS-NIRSERVISNIRSERVIS – aplikační a kalibrační podpora pro NIR analyzátory firmy PERTEN INSTRUMENTS.

NIRKOMPLETNIR metoda se prosadila v řadě oborů, stala se součástí systému kontroly kvality potravin i krmiv a v současnosti je běžnou provozní metodou.

Již celou řadu let provádíme systematickou činnost vedoucí ve svém výsledku k co možná maximálnímu využití NIR metody pro konečného uživatele, co nejrychlejšímu zprovoznění a nasazení techniky do běžného provozu a k navázání trvalého kontaktu s uživatelem po dobu životnosti přístroje se snahou minimalizovat chybné výsledky. Během naší činnosti jsme vypracovali a v praxi ověřili desítky nových aplikací a analytických kalibrací. Toto vše je našim společným vlastnictvím a dovoluje vzájemně výsledky této činnosti používat mezi uživateli. V současné době v ČR a SR je funkčních nejméně 10 000 kalibrací na NIR analyzátorech PERTEN Instruments.

Pomocí Internetu jsme schopni naše pracoviště kalibrační podpory propojit přes síť ze vzdáleného počítače na váš NIR analyzátor a stáhnout potřebná data, nastavit stávající kalibrace, zadat nové kalibrace a ještě provézt další činnosti jako diagnostiku přístroje ap.

DA7200V současné době je podporována síť NIR analyzátorů DA 7200 od firmy PERTEN Instruments. Naše aplikační pracoviště je vybavené demonstrační jednotkou DA 7200 a je připraveno být maximálně nápomocno při implantaci tohoto modelu do provozní praxe.

S pomocí software NIRKOMPLET jsme schopni komunikovat stejným způsobem, jako s DA7200 i s ostatními NIR modely (INFRAMATIC) firmy PERTEN.

NIRSERVIS je placená služba, která zahrnuje systém kontrolních měření (kruhové testy, měření vnitřním standardem, systém kalibračních testů apod.) s cílem zajistit maximální přesnost a správnost NIR výsledků.

Z dalších služeb:

  • aplikační a kalibrační služby (vývoj nových aplikací pro námi prodávané a podporované laboratorní přístroje a zařízení)
  • poradenství a odborné služby v oblasti kontroly jakosti, provádění chemických analýz, výzkum aj.

  Chcete být informování o novinkách, akčních nabídkách
či seminářích? Přihláška newsletter

  Máte k těmto produktům dotaz? Kontaktujte nás


| | Nahoru ↑


WordPress Lightbox