Anaerobní prostředí

Anaerobní prostředí je důležitým prostředím pro mikrobiologické analýzy. Nabízíme nejen základní anaerostaty včetně příslušných vyvíječů atmosféry, ale i anaerobní stanice, které jsou důležitou součástí mikrobiologických laboratoří.

S přístroji pro vytvoření anaerobního prostředí lze snadno komplexně zpracovat, kultivovat a zkoumat vzorky bez vystavení atmosférickému kyslíku.

Anaerobní pracovní stanice

Anaerobní stanice jsou důležitou součástí mikrobiologických laboratoří, kde je třeba snadno zpracovat, kultivovat a zkoumat vzorky bez vystavení atmosférickému kyslíku. Anaerobní kultivační stanice Don Whitley jsou navrženy jako flexibilní modulární systém maximalizující pohodlí uživatele – každá funkce systému je koncipována tak, aby tvar a vnitřní rozměry stanice, stejně jako ovládání a multifunkční port, splňovaly vysoké nároky obsluhy.

Unikátní výhodou je systém bez rukávů, který při vstupu do pracovní stanice spotřebuje osmkrát méně plynu v porovnání s konvenčním systémem. Dále také automatizovaná regulace vlhkosti bez nutnosti údržby uživatelem.

Rada odborníkaVideo

Mikroaerobní pracovní stanice

Mikroaerobní pracovní stanice Don Whitley jsou ideální pro studium a izolaci Campylobacter spp., Helicobacter pylori a dalších podobně náročných organismů. Jedná se o 4plynovou soustavu se zabudovanou technologií detekce plynů, která umožňuje naprogramovat přesnou koncentraci plynu a je ideální pro manipulaci se vzorky v udržitelném mikroaerobním prostředí.

Rada odborníka

Hypoxické pracovní stanice

Hypoxická stanice vytváří hypoxické a anoxické podmínky v řízeném a udržovaném pracovním prostředí. Je ideální pro vědce v oblasti buněčných a tkáňových kultur, kteří chtějí přesně kontrolovat kyslík, oxid uhličitý, teplotu a vlhkost. Aplikace pro toto zařízení zahrnují výzkum rakoviny, neurologie a kardiovaskulární výzkum, stejně jako mnoho dalších typů práce s buněčnou kulturou.

Ke staženíRada odborníka

Laboratorní aspirátor AsPROVac

Kompaktní laboratorní aspirátor AsPROVac je flexibilní. K používání není potřeba zajišťovat žádné přídavné komponenty. 

Výhodou je možnost změny rychlosti odsávání v rozmezí 15 stupňů a možnost kompletní strilizace v autoklávu. Aspirátor je vybaven funkcí pro bezpečné odsávání a likvidaci biologických odpadních kapalin.

AsPROVac je vhodným doplňkem hypoxických stanic. 

Ke staženíRada odborníka

Anaerobní transparentní box

Pro vytvoření perfektních podmínek pro izolaci a kultivaci anaerobních a mikroaerobních organismů.  Obdélníková, průhledná nádoba je ideální pro práci s Whitley Gassing systémem, ale lze ji využít i samostatně s vyvíjecími sáčky na výrobu plynu.  Pojme 12-14 Petriho misek o průměru 90mm či 5x96 jamkových mističek.

Whitley Anaerobic Jar je velmi flexibilní v možnostech vytvoření různých požadovaných atmosférických podmínek.

Obdélníkový tvar šetří místo v inkubátoru, nádoby lze během inkubace naskládat na sebe. Součástí je bezpečnostní ventil, který zajistí potřebnou míru vakua, ale díky odolnému materiálu nádoba nepodléhá ani při podtlaku žádné deformaci. Západky jsou na pevno připojeny k víku, tím je zabráněno chybnému uzavření. 

Ke staženíRada odborníka

Naši odborní poradci

Tomáš Černý

Odborný poradceRegion ČRNapište nám+420 724 440 782
  • Anaerobní stanice DWS
  • Gassing System Whitley
Prohlédněte si video a seznamte se s fungováním a výhodami anaerobních pracovních stanic DWS.

Prohlédněte si video

Gassing System Whitley

Seznamte se blíže s výhodami gassing systému společnosti Whitley, mezi které patří rychlost, opakovatelnost, jednoduché použití a nízké náklady.Prohlédněte si video

Dokumenty ke stažení

Prosíme vyplňte kontaktní formulář a vyberte si dokumenty ke stažení.

ODESLAT

Potřebujete poradit? Napište námODESLAT FORMULÁŘ

SIOT Trade s.r.o. 
člen skupiny 
O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

dodavatel laboratorního skla, spotřebního materiálu a
komplexního vybavení pro laboratoře
www.siot.cz

© 2024 O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.